Конференц-сервіс

Запорізька торгово-промислова палата – член Виставкової Федерації України – працює на ринку виставкових послуг з 1997 року. З 2009 року – заходи організовуються у власному виставковому центрі «Козак-Палац» – сучасному комплексі з загальною площею більше 10 тис. кв. м та розвинутою інфраструктурою. Це найбільший виставковий центр південно-східного регіону України.

У «Козак-Палац» щорічно проходять Міжнародні форуми «InCo Forum», «Еко Форум», «Запорізький промисловий форум», спеціалізовані форуми «AgroPRO», «Цифрова економіка», виставки «АгроТехСервіс», «Енергозбереження та будівництво», «Ярмарок освіти», «Ювелірний Світ» та інші заходи, важливі для розвитку інвестиційної привабливості регіону.

Комплекс одночасно може вміщувати до 6 тисяч гостей.

Географія учасників та експертів: Україна, Білорусь, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Литва, Нідерланди, Польща, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія та багато інших країн.

Виставковий центр «Козак-Палац» запрошує до співпраці виставкові компанії, event-агентства та всі зацікавлені підприємства для проведення виставок, конференцій, форумів, концертів, корпоративних та інших масових заходів.

Універсальність території, сучасне технічне оснащення комплексу, зручні під’їзні шляхи, кваліфікований та гостинний персонал – все це дозволить провести Ваш захід на найвищому рівні.

Детальніше:
www.expo.zp.ua

Виставковий центр «Козак-Палац»
Україна, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б
+38 (061) 213-50-26