Експертний проєкт Запорізької і Волинської ТПП за підтримки ЄС і ПРООН. Підсумки і плани

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати об’єднали зусилля, щоб в умовах війни надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема, у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств. Вже вдруге реалізовано освітній проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У серпні – вересні відбулось близько 20-ти безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Загалом у проєкті взяли участь понад 1100 представників бізнесу Запорізької, Волинської, Вінницької, Миколаївської, інших областей.

Щиро дякуємо всім експертам і слухачам курсу!

Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Гарна новина для всіх учасників і тих, хто не зміг взяти участь у заходах: серія вебінарів для бізнесу продовжиться у листопаді – грудні 2023 року. Планується приділити увагу темам кластерної співпраці, зовнішньоекономічної співпраці, податкового законодавства. Потужний інформаційний блок присвячено маркетингу, позиціонуванню бренду і сучасним методам просування продукції. Вперше у рамках проєкту – тема  розвитку крафтового виробництва.

Запрошуємо стежити за нашими анонсами!

Також нагадуємо, всі відеозаписи вебінарів, що відбулися, можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/user/zpalata

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.