Державна екологічна інспекція України приєдналася до Мережі ЄС з імплементації та правозастосування екологічного права

Державну екологічну інспекцію України прийняли до Мережі Європейського Союзу з імплементації та правозастосування екологічного права (IMPEL). IMPEL є найбільшою мережею органів державного контролю за дотриманням екологічного законодавства в Європі.

Приєднання Держекоінспекції до IMPEL дозволить Україні забезпечити ефективний контроль за дотриманням екологічного законодавства на національному рівні та взаємодіяти з іншими країнами-членами мережі для обміну досвідом та розробки спільних стратегій в галузі екології.

Також Держекоінспекція буде мати можливість брати участь у міжнародних проєктах та програмах з питань охорони довкілля, забезпечення екологічної безпеки та зменшення впливу людської діяльності на довкілля. Це відкриє нові можливості для підвищення ступеня захисту довкілля в Україні.

Державну екологічну інспекцію України вже запросили бути представленою на Генеральній асамблеї IMPEL, яка відбудеться 8 та 9 червня в Стокгольмі, Швеція.

Нагадаємо що місія IMPEL полягає у забезпеченні ефективної імплементації та правозастосування європейського екологічного права шляхом сприяння професійному співробітництву, обміну інформацією та кращими практиками між природоохоронними органами.