Таможенный брокер

Анонсы. Новости

Служба старших експертів (SES)

Торгово-промислова палата України є одним із представників німецької Служби старших експертів (SES) в Україні. 

SES надає українським підприємствам можливість запросити як консультантів досвідчених німецьких фахівців із багатьох галузей.  

Докладніше

Нігерія

З огляду на зниження ціни на нафту, продаж якої забезпечував до 85% загальних надходжень до державного бюджету Нігерії, адміністрація Президента М. Бухарі вживає низку заходів з метою виведення економіки країни із нафтозалежного стану.

Пріоритетним напрямком розвитку країни обрано саме сільське господарство. У зв'язку з цим, активно реалізується стратегія розвитку галузі. Зокрема, були вжиті заходи щодо захисту внутрішнього ринку від імпорту готової с/г продукції (відповідно до Переліку товарів, що заборонені до імпорту https://www.customs.gov.ng/).

Докладніше

ІІ національний форум з підтримки експорту

експорт до єс

27-28 квітня 2016 р. в ТПП України під патронатом Президента України та Кабінету Міністрів України заплановано проведення ІІ національного форуму з підтримки експорту.

У Форумі планують взяти участь близько 500 – 700 представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, члени Уряду України та представники зарубіжних органів влади, представники ЄС, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, експерти у сфері зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації, а також інші провідні експерти. У форумі візьмуть учать чисельні бізнес-делегації із Китаю, країн Європейського Союзу, Африки, СНД тощо. Так, II національний Форум проходитиме під девізом «Відкриваємо країни. Об'єднуємо бізнес».

Докладніше

Новий інтернет-портал «Бізнес Міст»

ТПП України разом із Союзом Промисловців та Підприємців Туреччини і України TUSIB раді запропонувати новий бізнес-портал «Бізнес Міст», розроблений з метою об’єднання турецької і української бізнес-спільноти.

Веб-портал «Бізнес Міст» дає можливість швидко і безкоштовно знайти ділових партнерів, виробників та постачальників продукції або послуг в Україні і Туреччині. Звертатись до обраної компанії-партнера можна безпосередньо з порталу.

Для українських підприємців є також можливість розміщувати свої ділові пропозиції. Для цього потрібно заповнити всі необхідні поля online, і після погодження адміністратором пропозиції будуть розміщені на веб-порталі.

Адреса веб-порталу: http://bb.tusib.org/

Основные задачи Запорожья и области на пути к евроинтеграции − энергосбережение и энергоэффективность

Предлагаем Вам ознакомиться с информацией, подготовленной в рамках проекта Представительства Европейского Союза в Украине «Запорожье. Территория возможностей» относительно перспектив энергетической отрасли и насущных потребностей в связи с евроинтеграцией.

Для энергетического комплекса Украины Запорожская область имеет огромное значение. По итогам первого квартала 2015 года область произвела 28% электроэнергии от общего объема производства. По сути, каждый четвертый киловатт на украинском энергорынке производит Запорожье. Это уникальный регион, где энергию вырабатывают как традиционными, так и альтернативными методами: АЭС, ТЭС, ГЭС, а также ветровая и солнечная электростанции. Но, по данным «Рейтинга энергоэффективности Украины» Запорожская область занимает лишь 22 место, а эффективность использования энергоносителей в области почти на 10% ниже среднего по Украине значения.

Докладніше

Програми інформаційної, консультаційної та фінансової підтримки малого та середнього бізнесу України від Європейського Союзу

Де отримати інформацію щодо процедур та можливостей виходу на Європейський ринок для малого та середнього бізнесу?

Сайт-путівник «Бізнес по-європейськи» створений з метою допомогти малому та середньому бізнесу розібратись, які можливості є для різних сфер виробництва товарів і послуг співпрацювати з європейськими ринками, а також які процедури мають пройти підприємства, щоби потрапити на європейський ринок http://europa-torgivlia.org.ua/news79/

Докладніше

Запорізька торгово-промислова палата продовжує роботу з підтримки експорту

eu

Запорізька торгово-промислова палата продовжує послідовну роботу з підтримки регіонального експорту в країни ЄС. Зокрема, за ініціативою ЗТПП до обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки включені заходи, пов’язані з компенсацією витрат на підготовку технічної документації, необхідної для постачання продукції до Європи.

Нагадаємо, що нормативні акти ЄС зобов’язують товаровиробника мати технічну документацію, іншими словами, «техфайл», який би підтверджував відповідність продукції, що експортується, вимогам гармонізованим стандартів. Етап підготовки такого техфайлу завершує процедуру оцінки відповідності та дає право виробнику на підписання декларації відповідності та нанесення маркування СЕ.

Докладніше

Жителі Запорізької області отримуватимуть об’єктивну та актуальну інформацію щодо перспектив євроінтеграції регіону з місцевих ЗМІ

20 квітня 2015 року в Запорізькій області розпочинається активний етап інформаційного проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Запоріжжя. Територія можливостей». Жителі Запорізької області отримають цікаву, об’єктивну та актуальну інформацію про ті можливості, які відкриває саме для даного регіону асоціація між Україною та Європейським Союзом з місцевих, а не лише національних ЗМІ.

Докладніше

Міжнародна конференція з підтримки України: ЄС оголошує про надання 110 млн. євро для розвитку малого та середнього бізнесу і підприємництва в Україні

Європейська Комісія ухвалила Спеціальний захід для розвитку і зближення приватного сектору із бюджетом у 70 млн. євро. Він є частиною пакету підтримки України із бюджетом в 11 млрд. євро. Цей захід є відповіддю на нагальну потребу підтримати відновлення та економічний розвиток України. Він, зокрема, допоможе малим і середнім підприємствам по всій Україні, підвищуючи зайнятість і активізуючи економічне зростання. Його буде доповнено кредитно-гарантійним механізмом із бюджетом у 40 млн. євро; він покликаний полегшити доступ українського бізнесу до фінансування.

Докладніше

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП