Таможенный брокер

Uncategorised

ЧИ ВИЗНАЄТЬСЯ КАРАНТИН ТА СПАЛАХ КОРОНАВІРУСУ ФОРС-МАЖОРОМ?

Наслідки коронавірусу сьогодні позначаються на всіх галузях економіки. До ТПП України та регіональних палат надходить велика кількість звернень у зв’язку зі спалахом COVID-19, а також із рішенням Кабінету Міністрів України про введення карантину на загальнонаціональному рівні з 12 березня 2020 року.

Докладніше

Компанії – члени Запорізької ТПП запрошуються до участі в електронному бізнес-каталозі

ПалатаУ 2020 році Запорізькій торгово-промисловій палаті виповнюється 80 років. З цієї нагоди ми впроваджуємо нові проєкти, що спрямовані на створення максимально ефективних умов для розвитку компанії, зміцнення ринкової позиції та розширення ділових контактів, зокрема онлайн-проєкт
«1001 КОМПАНІЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ».
Наразі ЗТПП, маючи позитивний досвід з популяризації інвестиційного та економічного потенціалу регіону, пропонує Вам приєднатися до команди найкращих та розмістити безкоштовно інформацію про Вашу компанію в електронному каталозі.

Докладніше

Запорізьким підприємцям – про перші кроки експортних операцій

1130 жовтня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся тренінг для бізнесу «Експортні операції: з чого потрібно починати». Захід є частиною проєкту «Бізнес-акселератор, сфокусований на експортоорієнтованих МСП» в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019 – 2020 роки. У тренінгу взяли участь понад 50 представників компаній регіону, що тільки починають або планують у майбутньому експортну діяльність.

Докладніше

Українські та іноземні підприємці дискутують про роль інновацій у бізнесі у рамках «InCo Forum-2019»

DSC 4943Вже вчетверте у ВЦ «Козак-Палац» відбувається масштабний Міжнародний форум інновацій та кооперації «InCo Forum-2019». Сьогодні - головний дискусійний день заходу.
У форумі беруть участь представники влади, дипломатичного корпусу, українські та міжнародні компанії.

Докладніше

О современном рынке тренинговых услуг

I Всеукраинская конференция «Современный рынок тренинговых услуг: тенденции, проблемы, перспективы», состоявшаяся в выставочном центре «Козак-Палац» в рамках «Ярмарки образования», собрала в одном зале бизнес-тренеров и предпринимателей. Для участников мероприятие стало отличной возможностью обменяться опытом, обсудить актуальные проблемы рынка тренинговых и консалтинговых услуг, провайдерам образовательных услуг – презентовать себя потенциальным заказчикам,  провести мастер-классы, принять участие в обсуждении за «круглым столом».

Докладніше

За новыми впечатлениями и позитивными эмоциями

1 ноября участники женского клуба «Бизнес-Леди», который действует при Бердянском филиале Запорожской торгово-промышленной палаты, посетили Мангушскую конеферму в Донецкой области.

Экскурсия, катание на лошадях, замечательная природа, - встреча получилась по-настоящему теплой, интересной, познавательной.

 

Докладніше

Программы партнёрства

Продолжается работа программы «Признание профессионального совершенства» в сфере оказания услуг в городе Бердянске. Проект реализуется Запорожской торгово-промышленной палатой совместно с Бердянским филиалом ЗТПП. В этот раз независимый аудит прибыл с проверкой в паб-бар «Золотой фазан» и на автомойке «Н2О».

Докладніше

Строительная лаборатория

Отделом экспертиз Запорожской торгово-промышленной палаты получено Свидетельство № Б04-11 от 01.07.2011г. об аттестации строительной лаборатории. Специалистами лаборатории ЗТПП выполняются следующие виды работ по определению:

Докладніше

Механізм щодо фінансової підтримки розвитку малого підприємництва в Запорізькій області за рахунок коштів обласного бюджету

До уваги суб’єктів малого підприємництва –виробників товарів та послуг!

У рамках Комплексної програми розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2009-2010 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26.02.2009 № 2 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою облдержадміністрацією спільно із Запорізькою торгово-промисловою палатою запроваджений механізм щодо фінансової підтримки розвитку малого підприємництва в Запорізькій області за рахунок коштів обласного бюджету, шляхом часткової компенсації витрат на участь у виставкових заходах.

Докладніше

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП