Таможенный брокер

Прес-центр

Навчання для замовників публічних закупівель

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ10-11 листопада Запорізька торгово-промислова палата запрошує замовників публічних закупівель взяти участь у навчальній програмі щодо чинного законодавчого регулювання у сфері процедури закупівель. Захід відбудеться у режимі онлайн на базі електронної платформи Zoom.

Цільова аудиторія: фахівці – члени тендерних комітетів, уповноважені особи, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів. 

Докладніше

Про трудові правовідносини під час карантину – працівникам кадрових служб

1 1 minНавчальний центр Запорізької торгово-промислової палати «ТПП-Академія» продовжує серію освітньо-консультаційних заходів у сфері трудового законодавства. Cпеціалісти кадрових служб Запоріжжя і Мелітополя - у форматі онлайн / офлайн - взяли участь у семінарі, присвяченому актуальним змінам трудового законодавства. Захід організований Запорізькою ТПП за підтримки Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, в рамках програми підтримки МСБ.

Докладніше

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА – Кіпр: Нові можливості для співробітництва в агросекторі»

КИПР22 жовтня 2020 року о 16:00 відбудеться онлайн-конференція «Україна – Кіпр: Нові можливості для співробітництва» за участю українських і кіпрських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Кіпру.

Захід організовується у співпраці з Посольством України в Республіці Кіпр, Посольством Республіки Кіпр в Україні, Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, Фондом Державного Майна України, Судноплавною Палатою Кіпру, Асоціацією Кіпрського Інвестиційного Фонду.

Докладніше

Вебінари з антикризових менеджменту і маркетингу

Вебинар 727 - 30 жовтня Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на безкоштовні вебінари. Ви зможете опанувати навички антикризового менеджменту та розвитку у період змін, а також - антикризового маркетингу з мінімальним бюджетом.
Початок вебінарів: 27 - 28 жовтня о 14.00, 29 - 30 жовтня - об 11.00.
Наша експертка - Світлана Насирова, сертифікована бізнес-тренерка, консультантка зі стратегічного маркетингу та розвитку бізнесу.

Докладніше

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА ТА АЛЖИР”: МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ, ІНСТРУМЕНТИ СПІВРОБІТНИЦТВА З ПІВНІЧНОЮ АФРИКОЮ

АЛЖИРОнлайн-конференція «Україна та Алжир”: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Північною Африкою.
4 листопада 2020 11:00-13:00


4 листопада об 11:00 відбудеться онлайн-конференція «Україна та Алжир”: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Північною Африкою
за участю українських та алжирських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.

Докладніше

ВЕБІНАР «ТОРГОВЕЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ПАР: ФРУКТИ, ОВОЧІ, ЯГОДИ»

ПАР28 жовтня 2020 року о 12:00 відбудеться онлайн-вебінар українських та південно-африканських імпортерів фруктів та овочів за участю дипломатичних установ двох країн, Південно-африканських ТПП та представників урядових кіл України та ПАР «Торговельні можливості між Україноюта ПАР: фрукти, овочі, ягоди».

Під час вебінару, окрім інформації за основною темою, ви дізнаєтеся про потреби і можливості кооперації, перспективи двостороннього співробітництва щодо імпорту південноафриканських фруктів в Україну, а також матимете змогу встановити прямі контакти й обговорити можливості співпраці.

Докладніше

ОНЛАЙН-БІЗНЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА: УКРАЇНА - КАНАДА»

КАНАДА10 листопада 2020 року о 18:00 відбудеться Онлайн-бізнес-конференція «ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА: УКРАЇНА - КАНАДА» за участю українських і канадських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва торгово-промислових палат обох країн і ділових кіл України та Канади.

Захід організовується у співпраці з Генеральним консульством України в Едмонтоні, Посольством України в Канаді, Торговою палатою Альберта-Україна та іншими партнерськими організаціями.

Докладніше

У другий день «Еко Форуму» запорізький бізнес зустрівся онлайн з учасниками Міжнародного трейд-клубу

IMG 0885 minНапередодні, під час відкриття «Еко Форуму» у ВЦ «Козак-Палац» учасників і гостей заходу  онлайн привітав президент Міжнародного трейд-клубу Лю Цзюнь, який повідомив: «Основною формою роботи Клубу є організація виїзних засідань,  що регулярно проходять у Запорізькому регіоні та викликають підвищений інтерес учасників. Програмою передбачається проведення В2В-перемовин, які завжди відбуваються за підтримки нашого стратегічного партнера – Запорізької торгово-промислової палати.

Докладніше

Засідання Запорізького клубу якості 20 жовтня: «Управління особистою і професійною ефективністю персоналу»

рисунок20 жовтня відбудеться засідання Клубу якості при Запорізькій торгово-промисловій палаті. Формат: онлайн
Тематика засідання: «Ефективе управління особистою і професійною ефективністю персоналу».
Цільова аудиторія: керівники служб управління персоналом, фахівці і менеджери системи управління якістю (СУЯ), а також керівники функціональних підрозділів.

Докладніше

ПРЕМІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ "КРИЛО ГЕРМЕСА"

крило гермесаПремія «Крило Гермеса-2020» - ініціатива ТПП України, спрямована на підтримку вітчизняного бізнесу.
Премія «Крило Гермеса-2020» - це нагода поділитися «рецептами» розв’язання проблем та йти до успіху разом.

Це – можливість відзначити успішних дійсних та потенційних членів ТПП, які цього року довели собі та оточуючим, що можуть розвиватися та працювати на благо інших у нелегких умовах.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП