Таможенный брокер

Прес-центр

Запрошуємо до участі у 20-й міжрегіональній спеціалізованій виставці аграрного бізнесу «АгроТехСервіс – 2021»!

1 агротехсервис

9 лютого Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий виставковий сезон та запрошує до ВЦ «Козак-Палац» на 20-у агропромислову виставку «АгроТехСервіс» і спеціалізовану експозицію «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».

Докладніше

Учасники кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» відвідали підприємство «Запоріжкран»

1Від планів на Новий 2021 рік – до практичних дій. Учасники кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» відвідали ПрАТ «Запоріжкран» та обговорили можливі напрями співробітництва з генеральним директором підприємства Сергієм Плясовим, ознайомилися з виробництвом.

Докладніше

11-12 лютого вивчаємо онлайн основи регулювання у сфері публічних закупівель

ЗУМ11-12 лютого фахівців – членів тендерних комітетів, уповноважених осіб, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупі-вель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів запрошують взяти уч-асть у 2-денному онлайн-навчанні, в програму якого включені основні аспекти чинного ре-гулювання сфери публічних закупівель.

Докладніше

Навчальна програма для замовників публічних закупівель

Публічні закупівлі27 – 29 січня відбудеться навчальний курс для фахівців – членів тендерних комітетів, уповноважених осіб, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів. У програму включені аспекти чинного регулювання сфери публічних закупівель.

Докладніше

Онлайн-семінар: «Готуємось до річної звітності»

photo

26 січня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на онлайн-семінар: «Готуємось до річної звітності – 2020: аналіз змін, особливостей та порядку підготовки податкових декларацій та фінансової звітності підприємств».

Докладніше

Запорізька ТПП впроваджує і підтримує системи управління якістю в адміністративних установах

133761977 1099953703761801 8223451679032823258 nЗапорізька торгово-промислова палата впроваджує і підтримує системи управління якістю не тільки на підприємствах Запоріжжя, але й в адміністративних установах.
Рівно рік тому підсумком зовнішнього сертифікаційного аудиту, проведеного консультантами Запорізької торгово-промислової палати спільно з аудиторами компанії «Глобал Сертифік» в Департаменті надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, стало рішення про видачу сертифікату міжнародного зразка щодо відповідності вимогам системи менеджменту якості ISO 9001:2015. Тоді були перевірені структурні підрозділи департаменту та філії ЦНАП.

Докладніше

Як функціонує система менеджменту якості на вашому підприємстві?

Клуб качестваНа підсумковому засіданні Клубу якості Запорізької торгово-промислової палати учасники аналізували, як повинна функціонувати система менеджменту на підприємстві.
Дякуємо за кваліфіковану допомогу нашому експерту – Тарасу Каліті, директору ТОВ «Компанія професіоналів якості «Системи» (м. Київ), члену правління Української асоціації досконалості та якості (УАДЯ), дійсному члену Міжнародної гільдії професіоналів якості, сертифікованому експерту з досконалості EFQM.

Докладніше

Запорізька торгово-промислова палата запрошує до співпраці!

Услуги

Запорізька торгово-промислова палата щиро вітає вас із Новорічними і Різдвяними святами! Щиро бажаємо, щоб Новий рік був  щедрим на гарні події та добрі зміни. Зичимо вам здоров’я, радості, миру, злагоди і добробуту!
У 2021 році продовжуємо працювати у звичному режимі. Запрошуємо замовляти експертні, юридичні послуги, сертифікації походження товарів, розробки і впровадження систем менеджменту якості, консультації у сфері публічних закупівель, інші послуги.

Докладніше

Сприяємо розвитку кластерного руху у регіоні

12

Об’єднання зусиль, спільних інтересів бізнесу, освіти і науки, профільних асоціацій допомагає підприємствам ставати сильнішими, випускати якісну конкурентоздатну продукцію і відповідно - підвищувати прибутки. Про перспективні плани розвитку кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» йшла мова під час стратегічної сесії, що відбулася 22 грудня.

Докладніше

Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

МОВАПропонуємо до вашої уваги рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Зокрема, відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» з 16 січня 2021 року підприємства, установи та організації всіх форм власності, фізичні особи – підприємці, інші суб’єкти господарювання, що обслуговують споживачів, здійснюють обслуговування та надають інформацію про товари (послуги), у тому числі через інтернет-магазини та інтернет-каталоги, державною мовою.

Рекомендації_мовного_омбудсмена.pdf

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП