23542351

Таможенный брокер

Новости

Прес-центр

Ще один крок на шляху до експорту

114 травня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся тренінг для виробників агропродукції, присвячений сертифікації виробництва за міжнародним стандартом GLOBALG.A.P. Це один із освітніх заходів проекту Міжнародного Торгового Центру (ITC), що розпочав свою роботу у Запорізькому регіоні з початку 2019 року. Запорізька ТПП виступає регіональним партнером проекту.

Докладніше

Практичний майстер-клас «Вектор на успіх»

VectorЗапорізька торгово-промислова палата в рамках бізнес-проекту «Вектор на успіх» запрошує 19 травня на практичний майстер-клас для підприємців.

Шестеро власників бізнесу із чистим прибутком більше 1 000 000 грн на місяць поділяться актуальними правилами гри на українському ринку.

Докладніше

Все, що треба знати про новий стандарт ISO 45001

1125 квітня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася чергова зустріч учасників Клубу якості. Представників запорізьких підприємств об’єднав навчальний семінар, присвячений управлінню охороною здоров’я і безпекою праці з урахуванням вимог ISO 45001:2018.
Експертом зустрічі виступив Тарас Калита – член правління Української асоціації досконалості та якості, дійсний член Міжнародної гільдії професіоналів якості, сертифікований експерт з досконалості EFQM (Європейського фонду управління якістю).

Докладніше

Запорізький Промисловий Форум – 2019 об’єднає п’ять спеціалізованих виставок

З 21 по 23 травня у ВЦ «Козак-Палац» відбудеться Запорізький Промисловий Форум, який об’єднає п‘ять спеціалізованих виставок: «Машинобудування. Металургія», «Литво», «Зварювання», «Електротехніка та автоматизація», «Композити та склопластики».

Докладніше

Форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації»

новость21-22 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б) відбудеться форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації». Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Форум має на меті створити дискусійний майданчик для фірм-розробників обладнання та програмних рішень щодо автоматизації виробництва та підприємств, що вже впровадили ці технології або планують це зробити у найближчому майбутньому.

Докладніше

Триває підготовка до третього «ЕкоФоруму» у ВЦ «Козак-Палац»

IMG 1941Трохи більше місяця залишається до відкриття третього «Еко Форуму 2019» у виставковому центрі «Козак-Палац». Про організацію та деталі проведення цієї важливої події йшла мова на прес-конференції, організованій Агентством регіональних ініціатив.
На питання журналістів відповідали радник міського голови Валерій Еделєв, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк, директор Громадської організації «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій» Ірайсат Магомедаліева.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua