Таможенный брокер

Новости

Аграрні та біопаливні технології демонструються у ВЦ «Козак-Палац»

14 березня у виставковому центрі «Козак-Палац» перспективи запровадження енергоефективних технологій та підвищення екологічної та енергетичної безпеки обговорювалися на форумі-виставці «Біопаливо. Інноваційні технолоії». Тривають заходи у рамках XI спецілізованої виставки сільськогосподарської техніки та технологій «АгроТехСервіс-2012», що традиційно проходить на початку весняного сезону.
Організатором заходів виступає Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, обласної ради, Національного Біоенергетичного Союзу Росії, інформаційно-аналітичного агентства «Інфобіо».
У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, перший заступник голови Запорізької обласної ради Олександр Клєпаков, міський голова Олександр Сін, віце-бургомістр м. Лінц Клаус Лугер, президент ЗТПП Володимир Шамілов.


До обговорення проблематики тематичних засідань, конференцій, семінарів виставки-форуму долучилися представники Держенергоефективності України та Державного агентства інвестицій і управління національними проектами, науково-дослідних та проектних інститутів, виробники та споживачі біопаливної сировини та обладнання, керівники підприємств агропромислового комплексу.
Виставку-форум відвідали і представники офіційної делегації м. Лінц (Австрія), що завітали до Запоріжжя з офіційним візитом.
Експозиція «АгроТехСервіс» об’єднала більше 70 учасників із Запоріжжя, Києва, Дніпропетровська, Донецька, Херсона, Луганська, Тернополя та Крима. Вперше в запорізькій аграрній виставці взяли участь підприємства з Росії, Біларусі та Литви.
Виставкові заходи триватимуть до 16 березня.• Дослівно

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко:
-    Запорізька земля дивовижна. Це край дуже потужного економічного та аграрного потенціалу. І такі виставки-форуми нам вкрай потрібні. Адже тут все не зведено до процесу купівлі та продажу. Ця виставка – місце для діалогу. Це справжній форум, де зустрічаються усі зацікавлені сторони – ті, що розробляють та виробляють сільгосптехніку, і ті, що її використовують.

Міський голова Олександр Сін:
- Така виставка проходить в Запоріжжі щорічно, напередодні нового сільськогосподарського сезону. Це можливість провести обмін досвідом, продемонструвати досягнення в сільському господарстві та технологіях.
Я з великою увагою ставлюся до діяльності Запорізької ТПП, вважаючи, що такі виставки розвивають бізнес в Запорізькій області.

Віце-бургомістр м. Лінц Клаус Лугер:
-    Я приємно вражений сьогоднішньою виставкою та тими технологіями, які використовуються на виробництві у вашому місті. Я вражений. Запоріжжя – це місто, котре дивиться у майбутнє.

Президент ЗТПП Володимир Шамілов:
- Розвиток агропромислового комплексу та проблеми енергозбереження є одними з пріоритетних для соціально-економічного розвитку регіону. Надаючи діловий майданчик, можливість участі у форумах та виставках, сервіси, що пропонує Палата, сподіваймося, що ці дії будуть сприяти ефективній роботі у нашому краї.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП