Таможенный брокер

Новости

У Запоріжжі відбудеться День технологій та інновацій

technology and innovation day lets prepare 7 638Чи знаєте ви, що найбільший 3D-принтер в Україні, унікальні дрони для промислового інспектування та багато інших інноваційних продуктів виготовляються у Запоріжжі?
12 березня Запорізька торгово-промислова палата разом з Асоціацією Підприємств Промислової Автоматизації України запрошують познайомитися з промисловими інноваціями Запорізького регіону на «Technology & Innovation Day». Це майданчик, на якому зустрінуться представники промислових підприємств, розробники, науковці та освітяни, представники владних структур, бізнес-асоціацій.

Новий формат заходу покликаний об’єднати інноваційні пропозиції і бізнес-кейси компаній-замовників, сприяти просування кращих технологій та їх впровадженню на українських і закордонних ринках.
День технологій та інновацій відбудеться у комбінованому форматі офлайн/онлайн-конференції. Заплановані три основні тематичні блоки:
1. Стан та інструменти розвитку інновацій на регіональному рівні.
2. Бізнес-кейси провідних промислових підприємств регіону.
3. Презентація кращих інноваційних рішень.
Активну участь у підготовці заходу беруть компанії - учасники запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування». Професійне об’єднання підприємців, науковців і бізнес-асоціацій створено за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати, Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, Національного університету «Запорізька політехніка», групи запорізьких компаній, склад якої постійно розширюється.
Під час вебінару, присвяченого підготовці до Дня інновацій у Запоріжжі, вже відбулося знайомство з першими учасниками. Серед них – інжинірингова компанія «Тріада ЛТД Ко» - виконує повний цикл виробництва, від проектування – до впровадження готових технологій у сфері роботизації зварювальних процесів, у тому числі – сучасні проєкти з використанням 3D-технологій реалізуються на підприємствах аерокосмічної галузі. «IZIVIZ» - запорізький розробник унікальних дронів для потреб промисловості. Проєкт PROFI+ - це автори великогабаритного 3D-принтеру, інших власних розробок у сфері адитивних технологій. Компанія «Green System» - презентує бізнес-кейси для промислових підприємств з будівництва сонячних електростанцій.
Всіх бажаючих приєднатися до «Technology & Innovation Day» запрошують пройти коротке опитування, яке допоможе відкрити інновації у різних сегментах інжинірингу, автоматизації, машинобудування, а результати будуть опубліковані у вигляді зручної мапи інноваторів регіону.
Серед учасників чекають на авторів проєктів початкового, експериментального рівня, а також комерціалізованих інноваційних рішень та продуктів. Мапа з результатами стане частиною аналітичного звіту на Інноваційному дні регіону, а також – буде представлена в фіналі проєкту «Інтеграція 4.0» в Миколаєві та «Регіональний ландашфт Індустрії 4.0» в Харкові.


Якщо у вас є інноваційні розробки, пройти опитування можна на сайті:
https://appau.org.ua/survey/index.php/632532?lang=uk


Програма події та реєстрація:
https://www.iamcluster.zp.ua/technology-innovation-day/


За більш детальною інформацією звертайтеся:
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">
До уваги ЗМІ!
Якщо Ви Бажаєте стати інформаційним партнером «Technology & Innovation Day», будь- ласка, зв’яжіться з нами за тел: (050) 600-46-81, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Завжди відкриті до cпівпраці та партнерства!

Проєкт з розвитку кластерів ІАМ в регіонах Харкова та Запоріжжя «ClusteRISE» виконує «Асоціація підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах, є особистою позицією авторів і необов’язково відображають точку зору Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП