Таможенный брокер

Новости

Про конкурентні переваги, цінність продукту та прибутки

IMG 9754 minПро технологію створення вирішальної конкурентної переваги йшла мова на однойменному тренінгу у Запорізькій торгово-промисловій палаті. Захід викликав дуже велику зацікавленість серед керівників підприємств, власників та топ-менеджерів середніх і малих компаній різних галузей. Учасники дізналися, як побудувати сильну вирішальну Конкурентну Перевагу для своєї компанії, а також отримали інструментарій та методологію з розробки пропозиції цінності для клієнтів.

Тренерка курсу - Юлія Плієва, СЕО Apple Consulting® та Ад’юнкт-Професорка kmbs розповідає про курс з амбітними завданнями:

  • Ми приділили увагу технології того, як забезпечити конкурентну перевагу, яка ніяк не може бути заснована на низькій ціні. Обговорили, яким чином можна зробити це, не вдаючись до цінових війн, цінових акцій, щоб зростати на ринку навіть в умовах кризи.

Навчалися на конкретних прикладах, за допомогою міжнародної та української практики, щоб надихнути учасників думати над тим, як збільшити прибутки. Допоможуть їм у цьому надані на тренінгу відповідні технології.

Які ж головні правила, якими керується компанія, що досягає успіху? Вони дуже легкі на перший погляд, але дуже складні у виконанні, - зауважує Юлія Плієва.

Правило № 1. Краще важливіше, ніж дешевше. – Ви завжди повинні думати про те, як надати більше цінності своєму клієнту, а не знижувати ціну.

Правило № 2. Прибутки раніше, ніж витрати. – Ви маєте мислити над тим, як збільшувати прибутки, а не як скорочувати витрати.

Правило № 3. Немає інших правил, робіть все можливе, щоб зрозуміти перше та друге правила!

Також під час тренінгу учасники дізналися про принцип створення вирішальної конкурентної переваги за методологією Теорії Обмежень.

Тренінг «Технологія створення вирішальної конкурентної переваги: базові принципи» організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснованим на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП