Таможенный брокер

Новости

III ФОРУМ ТА ВИСТАВКА РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

8 – 9 жовтня 2020 року у м. Гродно (Республіка Білорусь) відбудеться Третій форум регіонів України та Республіки Білорусь під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні. Сторони домовились продовжити практику регулярного діалогу між Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством закордонних справ України і Торгово-промисловою палатою України з української сторони та Міністерством закордонних справ Республіки Білорусь і Білоруською торгово-промисловою палатою з білоруської сторони з метою обговорення та вирішення актуальних питань у рамках підготовки та проведення ІІІ Форуму регіонів.

У заході передбачається участь Глав обох держав, членів Урядів, керівників регіонів, представників органів державного управління, керівників торгово-промислових палат, керівників Посольств РБ в Україні та Посольства України в РБ, представників ділових кіл з української та білоруської сторони.

Серед заходів економічного спрямування, що плануються до проведення у рамках Форуму, – виставка продукції підприємств України та РБ, виставка крупногабаритної техніки, виставка-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, в також 9-е засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради ділового співробітництва, яке включатиме пленарну частину за участю Послів та керівників торгово-промислових палат обох країн, церемонію підписання комерційних контрактів і угод та переговори у форматі В2В. ТПП України залучена до підготовки згаданих заходів як один з основних співорганізаторів.

У 2-й день Форуму, 9 жовтня, передбачається Пленарне засідання у форматі інтерактивної дискусії «Через міжрегіональне співробітництво – до розвитку діалогу двох країн» за участю Глав двох держав.

В разі зацікавленості у співробітництві із Республікою Білорусь, запрошуємо вас прийняти участь у заходах, а також надати пропозиції до Порядку денного 9-го засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин за тел.: (061) 233-11-72, або e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Управління організаційної роботи та міжнародних відносин ЗТПП.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП