Таможенный брокер

Новости

Запорізька ТПП допоможе розробити документи системи НАССР для малих підприємств харчової галузі

o 1dh8kn84t1sov1q801bmmsqt1n041vЗгідно із законом з 20 вересня 2019 року наявність системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) стає обов’язковою для підприємств, які постачають харчові продукти кінцевому споживачу і мають не більше 10 осіб робочого персоналу. Перевіряти операторів ринку на відповідність їх діяльності законодавству має право Держпродспоживслужба.

 

У зв‘язку з цим, Запорізька ТПП зазделегідь розпочала активну консультаційну кампанію для суб’єктів малого бізнесу, які працюють на «малих» потужностях із продуктами харчування.

 

На початку серпня тема впровадження системи НАССР стала однією з головних на порядку денному засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва Запорізької міської ради. Начальник управління експертиз Запорізької ТПП Володимир Голомб проінформував присутніх про спрямованість системи НАССР на створення безпечної інфраструктури для споживачів харчової продукції, що передбачає відповідність обладнання, приміщень та використання системи документації технологічних процесів.

 

Зокрема, з початку року семінари щодо впровадження системи НАССР, організовані ЗТПП у Запоріжжі, Бердянську и Мелітополі, відвідали понад 140 представників бізнесу. З огляду на свої напрацювання у цій сфері ЗТПП внесла пропозицію на розгляд координаційної ради щодо розробки типових пакетів документів, необхідних для впровадження системи НАССР на малих підприємствах харчової галузі (кафе, заклади швидкого харчування та заклади у школах і дитячих садках).

 

Реалізовувати цей проєкт на практиці планують разом із запорізькими підприємцями. Так, компанія «Урожай», ТМ «Майстерня пончиків» на чолі з керівником Олексієм Пучковим зацікавлена у допомозі Запорізькій ТПП щодо розробки пакету документації, необхідної для впровадження системи НАССР на малих підприємствах. Таким чином, найбільша маленька пекарня Запоріжжя може стати пілотним об’єктом щодо розробки цієї важливої документації.

 

«Впровадження НАССР - зручний механізм для керівника підприємства, що дозволяє підвищити якість продукції. Система спрямована на визначення критичних точок та мінімізації можливих негативних наслідків при виробництві та реалізації харчової продукції», - переконаний Олексій Пучков.

 

На наступне засідання Координаційної ради вирішили запросити представників Держпродспоживслужби для надання інформації про плани перевірок і алгоритм їх проведення.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП