Таможенный брокер

Новости

Австрійські компанії шукають партнерів у Запоріжжі

{jcomments off}Австрия

28 квітня Запорізька торгово-промислова палата запросила до участі в українсько-австрійській економічній місії підприємства нашого регіону. Шукати партнерів, нові ринки збуту продукції до Запоріжжя приїхали представники австрійських компаній, зацікавлені у подальшому розвитку бізнесу в Україні.

Торговий радник посольства Австрії в Україні Грегор Постль, який завітав до Запоріжжя в рамках бізнес-місії, виразив надію, що зустріч буде продуктивною та дозволить збільшити суму австрійських інвестицій у сферу виробництва та послуг Запорізької області, українські ж компанії максимально скористаються можливостями ділового спілкування.  Пан Постль відзначив покращення інвестиційного клімату в Україні та подякував представникам Запорізької торгово-промислової палати за організацію двосторонніх перемовин.

Учасників місії привітали перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олексій Литвин, міський голова Запоріжжя Олександр Сін, начальник управління зовнішніх зносин і зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації Вадим Міщанин, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк.

Як було зазначено на відкритті економічної місії, представники австрійського бізнесу – у числі перших іноземних інвесторів, що прийшли до Запорізької області. Регіон приваблює потужним промисловим потенціалом, високим рівнем підготовки кадрів, розгалуженою транспортною мережею.


У коопераційній зустрічі взяли участь 9 австрійських та 25 українських компаній, зацікавлених у налагодженні взаємовигідної співпраці. Поспілкуватися з потенційними клієнтами та партнерами до Запорізької торгово-промислової палати приїхали представники провідних австрійських фірм. Серед напрямків діяльності – продаж комерційних лайнерів; постачання техніки для автоматизації виробництва, кормових та харчових добавок; виготовлення обладнання для хімічної промисловості; централізованого теплопостачання; логістичне планування та консультації; міжнародні перевезення; виготовлення та реалізація обладнання для тваринницьких господарств. Такий широкий спектр пропозицій дає можливість сподіватися, що ділові перемовини принесуть конкретні результати – будуть знайдені нові партнери, споживачі продукції.

Слід зазначити, австрійські компанії-учасники перемовин вже ведуть бізнес в Україні та зацікавлені в подальшому розвитку саме на запорізькій землі, формуванні бази клієнтів, налагодженню нових контактів.

      

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП