23542351

Таможенный брокер

Новости

Енергія для бізнесу. Натхнення для громади: у ВЦ «Козак-Палац» - відкриття трьох спеціалізованих виставок

DSC 181211 жовтня о 12.00 у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться відкриття спеціалізованих виставок, що відбудуться у рамках ІІІ Міжнародного форуму «InCo Forum-2018»: «Кооперація територіальних громад», «Будівництво та енергозбереження», «Зроблено в Запоріжжі»

Таким чином, в одному залі будуть створені умови для того, щоб допомогти громадам обрати вірний шлях розвитку, зміцнити економіку території, а бізнесу – знайти нові можливості та реалізовувати успішні проекти.

«InCo Forum-2018» організовується Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою торгово-промисловою палатою, Агенцією регіонального розвитку Запорізької області. Партнери InCo Forum- 2018 – проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС), програма «U-LEAD з Європою», Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, UkraineInvest.

 Детальніше про виставкові проекти

 «Кооперація територіальних громад» - виставка, що презентує проекти об’єднаних територіальних громад Запорізької області. Міста Бердянськ, Енергодар, Мелітополь, Біленьківська, Долинська, Гуляйпільська, Кирилівська, Павлівська, Плодородненська та багато інших ОТГ регіону представлять свої можливості, проекти, що здатні зацікавити потенційних інвесторів, проведуть перемовини з представниками бізнесу.

Центральна локація виставки – інформаційний стенд Запорізької області.

Саме тут відбуватиметься демонстрація відеопрезентацій інвестиційних проектів об’єднаних територіальних громад. За допомогою спеціально створеної інтерактивної системи голосування кожен учасник зможе віддати свій голос за найкращий, на його думку, проект.

 «Будівництво та енергозбереження» - 15-та міжрегіональна спеціалізована виставка потенційних постачальників товарів та послуг для громад. Компанії Дніпра, Запоріжжя та Києва запропонують продукцію та послуги щодо встановлення сучасних систем енергозбереження, опалення, освітлення, рішення альтернативної енергетики, кондиціювання та вентиляції, благоустрою та проектування. Серед учасників – завод «SWAG-Котли» (визнаний лідер у виробництві твердопаливного обладнання з м. Мелітополь), компанія «Домокомплект» (український виробник збірних будівельних конструкцій). запорізький завод «Світлотехніка» (рішення з ефективного освітлення), інженерний центр «Теплостар» та багато інших.

«Зроблено в Запоріжжі» - виставковий проект, здійснений за безпосередньої участі Запорізької міської ради в рамках програми підтримки МСБ м. Запоріжжя, вже традиційно реалізується у рамках спеціалізованих виставок у ВЦ «Козак-Палац».

Цього разу продукцію власного виробництва представлять запорізькі компанії, що працюють у сфері технологій та роботизації зварювальних процесів («Тріада-Сварка»), виробництва електрообладнання (завод «Лідер Електрик»), проектування для промисловості («Група інститутів по проектуванню «ГІПРОПРОМ Буд»), інноваційних інженерних рішень (компанія «Сінтек»), виробництва хліба та хлібобулочних виробів (пекарня «Урожай») та багато інших компаній, що дають привід пишатися запорізькими підприємцями.

 
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП