Таможенный брокер

Новости

У ВЦ «Козак-Палац» - «ЕкоФорум-2018»

DON 1239 Medium30 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» розпочав роботу II спеціалізований міжнародний екологічний форум «ЕкоФорум-2018». В урочистому відкритті заходу, що триватиме з 30 травня по 1 червня, взяли участь представники міської та обласної влади, іноземні гості, бізнес-асоціації.

Серед організаторів II спеціалізованого міжнародного екологічного форуму «Еко Форум-2018» - Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців «Потенціал». Захід проходить за підтримки Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при Торгово-промисловій палаті України, Всеукраїнської громадської організації «Жива планета».

Активну участь у форумі беруть делегації з Німеччини (Оберхаузен, Магдебург), Франції, Канади, Ізраїлю, Польщі, Чехії, Азербайджану, Китаю. Серед запрошених - не тільки запорожці, але і гості з Києва, Вінниці, Харкова, Одеси, Дніпра, Чернівців, Рівного.

У ці дні  ВЦ «Козак-Палац» стане майданчиком для обміну досвідом щодо впровадження нових технологій у сфері екології. Серед основних завдань Екофоруму - консолідація діяльності промислових підприємств, громадськості, влади для взаємовигідного співробітництва в сфері реалізації заходів, спрямованих на поліпшення навколишнього середовища, залучення інвестицій в екологічні проекти.

У цьому році в рамках ЕкоФоруму проходить виставка екологічних проектів і програм, конференції, презентації, семінари, майстер-класи. У виставці беруть участь великі промислові підприємства, комунальні підприємства міста, підприємства, що працюють в сфері енергозбереження, енергоефективності, охорони навколишнього середовища, вищі навчальні заклади. Вони презентують свої стенди з інформацією про реалізовані природоохоронні заходи, представляють продукцію, послуги.

Одним з масштабних заходів стане міжнародна наукова конференція до 60-річчя Запорізького міського дитячого ботанічного саду. Працює дитяча освітня еколокація. У програмі форуму - заходи для промисловців і підприємців, вчених, освітян, студентів, школярів.

Протягом трьох днів працюватимуть секції за тематичними розділами Екофоруму. Серед них секції з охорони навколишнього водного басейну, водних ресурсів, контролю і моніторингу стану навколишнього середовища, переробці промислових та побутових відходів, енергозбереження та енергоефективності, екологічної освіти, боротьби з карантинними рослинами.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП