Таможенный брокер

Новости

ХАКАТОН #2: У ВЦ «Козак-Палац» презентували ідеї для бізнесу

 MG 907417-18 березня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся ХАКАТОН #2. В чому суть цього проекту? Це поєднання освітнього, презентаційного та комунікаційного майданчиків, місце зустрічі початківців у бізнесі та інвесторів, експертів. Протягом двох днів можна було відвідати майстер-класи щодо побудови бізнесу, презентувати стартап-проекти, отримати цінні поради від авторитетних експертів та власників компаній.

Захід всеукраїнського проекту Startup ShowRoom був організований за підтримки Запорізької торгово-промислової палати, департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла, регіонального Фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

У числі експерів проекту - віце-президент ЗТПП Дмитро Антонюк. Запорізька торгово-промислова палата, об’єднуючи підприємства запорізького регіону, що представляють найрізноманітніші галузі економіки, переважно – малий та середній бізнес, надаючи освітні послуги для бізнесу, приділяє велику увагу майбутнім підприємцям, що сьогодні роблять перші спроби в організації власної справи, пропонують стартап-проекти. У цьому сенсі Хакатон став ефективним майданчиком для презентації бізнес-ідей, навчання та отримання досвіду. Адже ідеї, представлені на заході, отримали професійну оцінку від більш ніж 20 представників бізнес-асоціацій, власників компаній.

У «Козак-Палац» були презентовані проекти у різних сферах і напрямках: школа дизайну, козина ферма, шкільний буфет on-line, система віддаленого моніторингу екологічного стану навколишнього середовища, сайт військової фотографії, сайт з експертної оцінка та інші бізнес-ідеї.

За допомогою експертних консультацій учасниками були опрацьовані початкові бізнес-моделі, прораховані фінансові плани, обрана тактика роботи. Наступний крок – всі проекти будуть розміщені на інвестиційній платформі, продовжується робота з ними. Адже мета – це запуск бізнесу та отримання інвестицій.

Загалом під час Хакатона відбулися майстер-класи за темами: маркетинг, продажі, інвестування, командоутворення, нетворкінг, інтернет-маркетинг та інші; консультації від професіоналів і фахівців з відкриття та розвитку бізнесу.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП