Таможенный брокер

Новости

Запорізькі аграрії вивчають нові технології

1 Medium16 березня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся науково-практичний семінар, присвячений перспективам вирощування аграрної культури сорго. У заході взяли участь керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств, компанії-переробники харчової продукції. У числі ініціаторів заходу – науково-виробниче товариство «УКРСОРГО», Департамент агропромислового розвитку Запорізької ОДА.

Більше 20% компаній – членів Палати представляють агропромисловий сектор економіки, один із найперспективніших для нашого регіону. Таким чином, розвиток сільгоспвиробництва, переробка продукції, підготовка до експорту – одні з головних тем у числі освітніх заходів Запорізької торгово-промислової палати.

За словами генерального директора ТОВ «НВТ «Укрсорго» Ярослава Бардина, в Україні зареєстровано більше 50 видів сорго української, американської, європейської селекції. Наразі ж культура в Україні займає лише 100 тис. гектарів. За прогнозами експерта, ця цифра може зрости до декількох мільйонів гектарів, особливо перспективні – південні регіони. Адже сорго має найменший коефіцієнт водоспоживання, наприклад, порівняно з соняшником, який потребує у 3 рази більше вологи.

На жаль, українські, а зокрема – і запорізькі аграрії мало обізнані з технологією вирощування сорго, не налагоджена переробка та збут цієї продукції. Натомість, культура має високий експортний потенціал: на світовому ринку сорго дорожче за кукурудзу, а собівартість вирощування – набагато нижча.

Тож такі заходи, як семінар, що відбувся, мають допомогти не тільки знаннями, але й об’єднанати аграріїв: Запорізький регіон стане першим, де буде створена спеціалізована Асоціація. Під час заходу йшла мова про науково-організаційні аспекти програми «Сорго-Запоріжжя», новітні технології посіву сорго в умовах Запорізької області, використання та реалізацію сорго на внутрішніх та зовнішніх ринках, досвід переробки сорго та його використання в харчуванні та багато інших профільних питань.
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП