Таможенный брокер

Новости

Міжнародний форум «InCo Forum-2017» об’єднав представників з більш ніж 50 країн світу

1

12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувається міжнародний форум «InCo Forum-2017», присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу.

Захід ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою обласною радою, Запорізькою міською радою, Агенцією регіонального розвитку в Запорізькій області, Торгово-промисловою палатою України, Запорізькою торгово-промисловою палатою, ЗВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування».

У форумі беруть участь представники близько 50 країн світу. До Запоріжжя завітали 27 Надзвичайних та Повноважних Послів в Україні Болгарії, Грузії, Казахстана, ОАЕ, Узбекистана, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представництва ЄС в Україні. Спікери форуму – більше 40 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд «Відродження», GIZ (Німеччина).

Організатори переконані, що Форум допоможе громадам обрати вірний шлях розвитку, зміцнити економіку території, а бізнесу – знайти нові можливості та реалізувати успішні проекти.

Представники органів влади та територіальних громад, дипломати, українські і зарубіжні інвестори, власники бізнесу, топ-менеджери, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги об’єдналися у прагненні до економічного зростання новостворених територіальних об’єднаних громад, підтримці малого та середнього бізнесу.

Три основні тематичні напрямки Форуму: імплементація міжнародного досвіду та залучення інвестицій, розвиток кооперації між представниками громад та виробниками товарів та послуг, підвищення енергетичної ефективності територій.

Максимально дієвому діалогу, налагодженню коопераційних зв’язків сприяє широка представленість закордонних делегацій, дипломатів, інвесторів, власників бізнесу, топ-менеджерів, експертів, представників проектів міжнародної технічної допомоги. Спільні прагнення - економічне зростання новостворених територіальних об’єднаних громад, підтримка малого та середнього бізнесу.

Першим кроком до налагодження нових міжнародних контактів стали двосторонні угоди, урочисто підписані під час форуму.

•  Договір про внесок ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» у розвиток соціальної інфраструктури Гірсівської об’єднаної територіальної громади;

Угода про співробітництво між Асоціацією турецько-українських бізнесменів TUID та Запорізькою торгово-промисловою палатою

Угода про співробітництво між Міжнародним трейд-клубом та Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Одночасно з Форумом у виставковому центрі «Козак-Палац» працюють спеціалізовані виставки та тематичні експозиції

На інформаційному стенді Запорізької області за допомогою спеціально розробленої інтерактивної карти області можна ознайомитися з основними інвестиційними проектами регіону, інфраструктурою, іншою довідковою інформацією.

Окремі експозиції присвячені презентації об’єднаних територіальних громад регіону, їх можливостям та потребам.

«Біржа субконтрактингу та аутсорсингу» - проект Запорізького міськвиконкому вже не вперше реалізується у рамках спеціалізованих виставок у ВЦ «Козак-Палац».

Цього разу продукцію власного виробництва представляють запорізькі компанії, що працюють у сфері будівництва та енергозбереження, поліграфії, інжинірингу. Серед них – компанії «Оптіма-Комплекс» - спеціалізується на технічних системах безпеки, «Гіпропром Строй» - працює на ринку проектування, «Інтер-М» - презентує широкий спектр поліграфічних послуг для бізнесу, «СІНТЕК» - презентує сонячні колектори та геліосистеми власного виробництва. На основі обладнання, виготовленого на цій запорізькій компанії, у серпні 2107 року змонтована найбільша геліосистема в Україні, що працює у Маріупольському торговому порті.

Загалом спеціалізована експозиція сприяє участі малого та середнього бізнесу у реалізації інфраструктурних проектів територіальних громад, комунальних установ на засадах аутсорсингу та субконтрактингу.

Цього року керівники компаній Запорізького регіону отримали широкі можливості для налагодження міжнародних контактів за допомогою В2В-перемовин з представниками торгово-економічних місій посольств іноземних держав, міжнародних організацій і бізнесменів (У рамках форуму відбувається засідання Міжнародного трейд-клубу України).

Поряд розташувалися стенди учасників спеціалізованих виставок «Енергозбереження та будівництво», «Малий та середній бізнес» - потенційних постачальників товарів та послуг для громад. Серед них – запорізькі компанії, що працюють у сфері енергозбереження: Запорізький домобудівний комбінат, що входить до групи компаній «Рассвет», «Термотехнології», «Теплостар», «Зелена система», «Харвест Індустріалес», будівництва: «Good Roof», «Аіс Груп», «DM-STELLA», «Аква імперія» та інші.

Робота виставкових експозицій триватиме до 13 жовтня включно.
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП