Таможенный брокер

Новости

Запорізьку ТПП відвідала делегація з Китаю

Запорізьку ТПП відвідала делегація з Китаю14 червня, під час офіційного візиту до Запоріжжя, Торгово-промислову палату відвідала офіційна делегація з міста Ічан (провінція Хубей, КНР). Під час круглого столу китайські гості зустрілися з представниками малого та середнього бізнесу міста, дізналися про головні напрямки розвитку промисловості регіону та основні сфери діяльності Запорізької торгово-промислової палати.


За словами заступника мера народного уряду міста Ічан пані Чжоу Чженьін, це перший офіційний візит до Запоріжжя представників Ічана за останні 20 років:

- Ми сподіваємося на поновлення та розвиток двосторонніх відносин. Вже є розуміння перших двох напрямків співпраці: це розвиток логістично-транспортної сфери та співпраця з регіональною торгово-промисловою палатою.

Також сподіваємося на можливість розширення співробітництва у галузі сільського господарства, зокрема, вирощування зерна, виробництва продуктів харчування, в авіаційній промисловості, трансформаторобудуванні, у галузі сонячної енергетики та енергії вітру.

На думку пані Чжоу Чженьін, результативним буде активний обмін делегаціями між регіонами, зокрема, двосторонні візити бізнес-кіл допоможуть швидше знайти взаємовигідні напрямки співпраці.

Про зацікавлення у розвитку міжнародних відносин наголошували і представники запорізького бізнесу, що взяли участь у зустрічі. Це підприємства «Квас Беверіджез», «Хлібодар», «Енергокомплект», «Електротехмаш», «Ролл Гранд», «Віза-Сервіс», «Вінчестер» та інші.

Того ж дня у Запорізькій міській раді відбулося підписання Плану співпраці між містом Ічан та містом Запоріжжя на 2017 – 2019 роки. Перші кроки до реалізації документу обговорювали і у Запорізькій ТПП. Зокрема, сторони розглядають можливість реалізації спільної виставки китайських та запорізьких товаровиробників. Також гості з міста Ічан отримали запрошення до участі у найближчих конгресно-виставкових заходах у ВЦ «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати: ІТ-форумі, Форумі інтеграції та кооперації ІnCo Форум, що відбудуться восени.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП