Таможенный брокер

Новости

У «Козак-Палац» урочисто відкрито «ЕкоФорум»

CMOL1680 SmallЗ 30 травня по 1 червня 2017 року у виставковому центрі «Козак-Палац» проходить cпеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум – «ЕкоФорум – 2017». Організаторами заходу є Запорізька міська рада, Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Запорізька торгово-промислова палата, Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища ТПП України, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал».

До Запоріжжя завітали експерти з Канади, Франції, а також Києва, Дніпра, Харкова, Вінниця, Чернівців та інших міст України.

Під час відкриття заходу міський голова Володимир Буряк відзначив, що екологічний форум такого масштаба проводиться у Запоріжжі вперше. Його проведення є важливою подією для нашого міста.

Головне завдання форуму – консолідувати зусилля представників влади, бізнесу, громадськості, експертної та наукової спільноти у рішенні екологічних питань

ЕкоФорум – це багатогалузевий проект, що об’єднує експозиційний, дискусійний та комунікаційний майданчики. Протягом трьох днів сучасні напрацювання у сфері екології демонструватимуться у рамках ековиставки, обговорюватимуться під час численних тематичних «круглих столів», семінарів, майстер-класів та інтерактивних акцій за участю влади, бізнесу, громадськості, студентів та школярів.

Протягом трьох днів роботи cпеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму своїм досвідом поділяться більше 120 українських та зарубіжних експертів. Працюватимуть сім спеціалізованих секцій для представників бізнесу, спеціалістів-екологів присвячені охороні повітряного та водного басейну, моніторингу стану навколишнього середовища, енергозбереженню, карантинним рослинам. Під час панельних дискусій будуть обговорені перспективи апроксимації екологічного законодавства України до права ЄС, формування та реалізація кліматичної політики в Україні, комплексні рішення з управління твердими побутовими відходами.

Активну участь в ЕкоФорумі беруть підприємства запорізького проммайданчика - «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», «Мотор-Січ», «Запоріжкокс», «Запорізький титано-магнієвий комбінат», «Укрграфіт», комунальні підприємства міста, які поінформують про свою роботу з модернізації виробництва, реалізації природоохоронних заходів, перспективні плани в цьому напрямку. Власні розробки у сфері охорони довкілля, нові екологічні товари представлять малі та середні компанії. Серед учасників – міжнародні організації, що поділяться досвідом реалізації екологічних програм в Україні та за кордоном.

До уваги громадян – експозиції органічних продуктів харчування, екомобілей, ландшафтного дизайну та інші пропозиції на користь екологічного способу життя.

Серед учасників – зарубіжні компанії та експерти:

Французька компанія SUEZ – ключовий гравець на міжнародному ринку в управлінні водною інфраструктурою та відходами.

Міжнародна консалтингова та інжинірінгова компанія EGIS, основними сферами діяльностя якої є консалтинг та інжиніринг в сфері транспортної інфраструктури, водних ресурсів, енергетики, навколишнього середовища та місцевого розвитку.

У рамках експозиції представлені електромобілі всесвітньо відомої американської компанії Tesla, Nissan, Mercedes-Benz.

Досвід канадських муніципалітетів, у тому числі міста Едмонтон, буде презентований завдяки активній участі у підготовці форуму проекту ПРОМІС.

Німецьким досвідом сталого розвитку зеленої економіки поділяться представники проекту GIZ.

Програма «ЕкоФоруму» розрахована не тільки на фахівців, але й на виховання екологічної культури серед  жителів міста різного віку.

Працюватиме комунікаційна платформа «ЕкоОКО: досвід міст та містян» за участі громадських організацій різних міст України.

Дитяча еколокація запропонує майстер-класи та конкурси для шкільництва.

До уваги відвідувачів – фотовиставка, присвячена збереженню природи.
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП