Таможенный брокер

Новости

Запорізька торгово-промислова палата відкриває нові можливості для бізнесу

17 квітня 2017 року відбулося засідання Ради Запорізької торгово-промислової палати. Керівники промислових компаній регіону, малого та середнього підприємництва, представники влади, громадськості обговорили актуальні інструменти розвитку бізнесу. Адже зовсім нещодавно у Києві презентований проект Експортної стратегії України, у розробці якого брала участь і Торгово-промислова палата.

Для того, щоб обговорити з запорізьким бізнесом нові можливості та пріоритети у зовнішньоекономічній діяльності українських підприємств, вислухати їх думки та пропозиції до Запоріжжя завітав експерт з експортних питань, віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль:

- 28 березня була представлена експортна стратегія, що являє собою дорожню карту просування продукції за кордоном. Важливо, щоб Національна стратегія згодом отримала регіональне відображення, а потім – стала стратегією конкретного підприємства, і чудово, що Запорізька торгово-промислова палата на разі приділяє велику увагу розгляду цих питань.

Враховуючи регіональні особливості торгово-економічної активності, Запорізька ТПП традиційно бере активну участь у стратегічному плануванні та реалізації ключових обласних програм.

За словами президента Запорізької торгово-промислової палати Володимира Шамілова, реалізується цілий ряд заходів, спрямованих на підвищення економічної ефективності регіону, організація працює над питаннями виходу запорізьких компаній на світові ринки, підвищенням конкурентоспроможності, розвитку кооперації, обізнаності в питаннях законодавства та технічних вимог до продукції.

Щороку виставковий центр «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати запрошує компанії до участі у спеціалізованих конгресно-виставкових заходах.

Серед наймасштабніших проектів минулого року – перший міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Forum-2016», що став логічним продовженням серії національних форумів з підтримки експорту в регіонах України. А вже сьогодні триває активна підготовка до Міжнародного екологічного форуму «ЕкоФорум-2017».
Робота з супроводження зовнішньоекономічної діяльності заснована на співпраці з провідними світовими бізнес-асоціаціями. Партнери ЗТПП є в Європі та в країнах Близького Сходу, в Азії та в Латинській Америці - діє більше 60 двосторонніх угод про співпрацю.

Протягом минулого року до їх числа приєдналися Промислова палата Адани, Вільнюська палата промисловості, торгівлі та ремесел, проект «Fit for Partnership with Germany»

Така міжнародна підтримка, відкритість світові дозволяють реалізовувати багато масштабних та цікавих проектів. Організовуються бізнес-місії, виставкові експозиції Запорізької області за кордоном, підприємці залучаються до участі в міжнародних програмах cтажування: GIZ, East Invest 2.

Так, у 2016 році Запорізька палата спільно з закордонними партнерами запросила бізнес-спільноту до участі в Українсько-фінській коопераційній біржі, Українсько-французькому економічному круглому столі, серії українсько-турецьких ділових заходів. У рамках партнерської програми «Fit for Partnership with Germany» одинадцять менеджерів запорізьких компаній подолали конкурсний відбір та пройшли стажування у Німеччині.

Вже у березні цього року у Запорізькій ТПП відбулася Академія малого та середнього бізнесу проекту East Invest 2, випускниками якої стали більше 30 запорізьких топ-менеджерів. Також компанії скористалися можливістю індивідуальних консультацій та отримали за результатами зустрічей «дорожню карту» експорту з урахуванням характеристик продукції та європейських вимог.

Отримання нових знань та навичок підприємницької діяльності – серед пріоритетних інструментів розвитку. Особливою зацікавленістю бізнесу користуються семінари, практикуми від українських та європейських експертів щодо умов доступу на ринки ЄС та Близького Сходу, механізмів електронних держзакупівель, митного оформлення та юридичного супроводження, податкового законодавства, технічних регламентів.

Палата запропонувала нові сучасні сервіси та підтвердила на власному прикладі актуальність та затребуваність он-лайн технологій. У 2016 році запрацював електронний кабінет користувача експертних послуг, що дозволяє в інтерактивному режимі подавати заявки та отримувати консультації експертів, відкриті дистанційні курси з охорони праці.

До Запорізької торгово-промислової палати входить близько п’ятиста компаній регіону, що представляють практично всі галузі економіки.

Традиційно під час засідання Ради відбудалася церемонія урочистого прийому до лав Запорізької ТПП та ТППУ нових членів співдружності. У їх числі – представники агропереробної, харчової галузі, металургії, виробники промислового обладнання, експерти юридичних та страхових послуг: ТОВ «Лідер», ПП «Віза-Сервіс», С (Ф)Х «Байда», ПрАТ «Запоріжстроймаш», ПрАТ «Велтлінер», ТОВ «Успіх», ТОВ «Омега Логістик», ФОП Силюк Є.О.

Організація планує і надалі реалізовувати ефективні проекти та бути максимально корисною та сучасною для бізнес-спільноти регіону.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП