Таможенный брокер

Новости

Будівництво від проекту - до захисту об’єкту демонструють на спеціалізованих виставках у «Козак-Палац»

1 Small

16 березня у виставковому центрі «Козак-Палац» відкрили роботу спеціалізовані виставки «Домострой-Весна» та «Безпека. Захист. Охорона». Організатор заходів – Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Будівельної палати України, провідних профільних асоціацій, Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

 

Під час церемонії відкриття виставкових заходів відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Асоціацією спеціалістів з нерухомості України та Департаментом надання адміністративних послуг і розвитку підприємництва Запорізької міської ради.

Виставки традиційно супроводжуватиметься насиченою діловою програмою: 16 березня спеціалістів запросили до участі у конференції «Розвиток ринку нерухомості в Україні та за кордоном» від Асоціації спеціалістів з нерухомості України, освітні заходи другого виставкового дня відкриє семінар «Енергозбереження у житлових будівлях. Термомодернізація. Допомога ОСББ» від інженерного центру «Теплостар», «Актуальні питання та шляхи розвитку сучасного містобудівництва» запропонує розглянути Запорізький національний технічний університет.

У рамках тридцять першої спеціалізованої виставки «Домострой-Весна» українські виробники та закордонні торгові марки презентують до уваги фахівців галузі широкий спектр інноваційних рішень та технологій.
Більше 100 компаній Запоріжжя, Дніпра, Львова, Києва, Харкова пропонують до уваги відвідувачів будівельні товари та послуги, опалювальне обладнання, оздоблювальні матеріали, освітлення, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення.

Офіційні партнери «Домострой-Весна-2017» - будівельно-господарські гіпермаркети «Нова Лінія» та «Епіцентр».

Серед постійних учасників - Запорізький домобудівний комбінат – має багаторічний досвід будівництва великопанельних багатоповерхових житлових будинків; компанія «Зелена система» - впроваджує комплексні інженерні рішення з використанням технологій енергозбереження та відновлювальних джерел енергії.

Свою продукцію представляє Запорізький завод залізобетонних конструкцій – найбільший у своєму сегменті у Запоріжжі, компанія «Валькірія» - виробник пінополістирольних блоків для технології «Термодом», Дніпровський завод будівельних матеріалів - одне з найбільших підприємств в Україні з випуску силікатної цегли, компанії-виробники «ТоргПромКонтракт» - композитна склопластикова арматура, «Харвест-Індустріалес» - пластикові вікна, «Аісс-Груп» - ворота всіх видів, «Ніка-Буд» - дитячі та спортивні майданчики та багато інших.

Як захистити промислові та приватні будівельні об’єкти, використовуючи сучасні технології та оснащення, можна дізнатися на виставці «Безпека. Захист. Охорона-2017». Третя міжрегіональна виставка представляє широкий спектр продукції та послуг для комплексної безпеки в усіх сферах життя.

Сучасні ефективні рішення знайдуть для себе представники промислових компаній, малого та середнього бізнесу, приватні особи.

Зокрема, компанія «Охоронний холдинг» демонструє свої напрацювання у сфері фізичної та технічної охорони, інформаційної безпеки, протипожежного захисту та послуг систем супутникового моніторингу, «EVOTEK» - обладнання для систем відеоспостереження, з підготовкою індивідуального проекту для кожного об'єкта, «Д-33» - вогнезахисні речовини, що застосовуються для захисту сталевих, дерев‘яних та залізобетонних будівельних конструкцій.


Виставки працюють:
16-17 березня з 10.00 до 17.30
18 березня з 10.00 до 16.00
Програма заходів на www.expo.zp.ua

 

 

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП