Таможенный брокер

Новости

У центрі уваги – українсько-французьке співробітництво

1 Small

6 грудня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся Українсько-французький економічний круглий стіл. Учасників привітала Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, яка акцентувала увагу на важливості підтримки політичних та економічних зв’язків між країнами, сприянні налагодженню нових бізнес-контактів. У заході взяли участь президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов, керівники французьких та запорізьких компаній, представники громадськості, ЗМІ. 


У складі французької делегації до Запоріжжя також завітали секретар з питань культури і співробітництва Посольства Франції в Україні Паскаль Сліванські, керівник економічного сектору Посольства Франції в Україні Вінсен Прінго, президент Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» Томас Моро, керівники французьких компаній, що зацікавлені у налагодженні нових ділових зв’язків із запорізькими колегами.

Банківські послуги, туризм, проектування у сфері транспорту, міського розвитку, охорона навколишнього середовища, агропромисловий ринок, препарати захисту агропродукції - основні напрямки діяльності французьких компаній, що завітають до Запоріжжя.

У роботі круглого столу взяли близько 30 керівників та власників запорізьких компаній. Це представники малого та середнього бізнесу, що працюють у сфері машинобудування, альтернативної енергетики, харчової промисловості, логістики, перевезень, агровиробництва, туризму.

Візит французької делегації до Запоріжжя спрямований на розвиток співробітництва українського бізнесу з французькими компаніями, налагодження прямих контактів із бізнес-структурами обох регіонів, проведення перемовин із потенційними партнерами, активну підтримку у запровадженні міжнародного досвіду, культурного обміну.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП