Таможенный брокер

Новости

Запорізькі аграрії та промисловці презентують регіон у Туреччині

adana zcci ukraine biz 5

Запорізькою торгово-промисловою палатою спільно з турецькими колегами – Промисловою палатою Адани організований діловий візит підприємців Запорізького регіону до Республіки Туреччина.
17 листопада під час ділової зустрічі у Промисловій палаті Адани відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між палатами Запорізького регіону та Адани. Запорізька делегація на чолі з президентом ЗТПП Володимиром Шаміловим бере участь у роботі 10-ї щорічної виставки агрокультури, тваринництва, птахівництва і молочної промисловості Adana Agriculture Fair. Близько 20 аграріїв та промисловців нашого регіону не тільки представляють власні підприємства та агропромисловий потенціал Запорізької області, але й проводять перемовини з турецькими колегами, діляться досвідом та успішними напрацюваннями. Зокрема, відбулися В2В зустрічі у Промисловій палаті та виставковому центрі, ділова зустріч у Товарній біржі м. Адана.


У ході візиту заплановано відвідування Середземноморської Асоціації Експортерів у провінції Мерсін та інші ділові заходи, під час яких буде презентовано інвестиційно-промисловий потенціал Запорізької області.

Зокрема, вітчизняний бізнес у Туреччині представляють компанії «Ассоль», «Ролл Гранд», «Югсталь», «Запоріженергокомплект», «Розівка», «Агролюкс», асоціація «Жінки-фермери», «СПП Лана», «Байда», «Перемога», «Промінь», «Лідер», «Атоменергомаш» ДП НАЕК «Енергоатом».

Нагадаємо, що у травні цього року, під час виставки «Машинобудування. Металургія» відбувся перший візит делегації Адани до Запорізького регіону. У рамках виставкового промислового форуму у «Козак-Палац» відбулася українсько-турецька коопераційна біржа. Турецькі компанії представляли машинобудування, металообробку, литво, супутні сфери важкої промисловості, будівельний, туристичний бізнес.

Враховуючи зацікавленість обох сторін у розвитку співпраці, а також – перспективи підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Туреччиною і Україною, сподіваймося, що двосторонні ділові зустрічі вже незабаром призведуть до реалізації нових бізнес-проектів.

 

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП