Таможенный брокер

Новости

На часі – застосування інноваційних технологій енергозбереження

P1012076Досягнути скорочення енергоспоживання та більш раціонального використання енергоресурсів можна тільки шляхом комплексного застосування передових технологій енергозбереження та заходів комплексного характеру, - переконані організатори та учасники семінару, що відбувся 3 листопада у Запорізькій торгово-промисловій палаті та був присвячений сучасним енергозберігаючим технологіям та обладнанню, питанням альтернативної енергетики.
У заході взяли участь більше 70 компаній Запорізького регіону, у тому числі – учасники кластеру енергоефективності Запорізької торгово-промислової палати.


Під час семінару можна було ознайомитися з новими технологіями в сфері енергозбереження, альтернативної енергетики, асортиментом продукції профільних підприємств, отримати відповіді на запитання, обговорити можливості та умови співпраці з представниками компаній.

Начальник відділу енергозбереження ТОВ «Содружество Авиа Строй» Ігор Таранов акцентував увагу на досвіді та можливостях підприємства щодо проектування і впровадження енергоефективних технологій, тепловізійного обстеження покрівель, огороджувальних конструкцій, енергетичних комунікацій. Спеціаліст акцентував увагу на тому, що за допомогою тепловізійного обстеження промислових і побутових об'єктів можна виявити шляхи втрати тепла (так звані «місточки холоду»), визначити якість утеплення стін, покрівлі, полу.

Теплоаудит допоможе виявити проблеми з електропроводкою та електрообігрівом, що у наслідку забезпечить стабільну роботу електрообладнання та попередить аварійні ситуації.

Також під час семінару досвідом поділилися представники компаній EFFI - першого українського виробника кліматичних панелей, «ВДЕ» - виробника теплових насосів, «ТОВ МП« Теком» - першого національного виробника сонячних вакуумних колекторів торгової марки «Стар Енержі».

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП