Таможенный брокер

Новости

Бізнес-майстерня для професійних кадрів

Бізнес-майстерня для професійних кадрів«Висококваліфіковані управлінські кадри, які володіють сучасними знаннями, вміннями і навичками менеджменту та кооперації, можуть зробити істотний внесок до інтернаціоналізації економіки, економічного зростання та добробуту», - зазначається в Угоді про співпрацю між проектом «Програма Федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів – Fit for Partnership with Germany», що реалізується Німецьким Товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, та Партнерською платформою Запорізької області – Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Документ підписано у жовтні 2016 року, проте, співпраця розпочалася раніше. Перший відбір та консультаційні сесії з потенційними учасниками програми стажувань на безкоштовній основі «Fit for partnership with Germany» - «Готові до партнерства з Німеччиною», Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ провело у ЗТПП у березні цього року. Вже маємо результат – дев’ять кандидатів успішно пройшли відбір, зокрема, двоє топ-менеджерів у ці дні перебувають на стажуванні у Німеччині.

На початку шляху – 12 представників компаній регіону, що переважно представляють аграрний сектор економіки, промисловість. Бізнес-майстерня «Готуємося до партнерства з Німеччиною» вдруге відчинила двері у Запорізькій ТПП 13 жовтня. Українським підприємствам пропонується стажування за двома напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна галузева кооперація у сферах енергоефективності в промисловості, будівництві та санації будівель та споруд, відновлюваних джерел енергії, сільського господарства, у секторі охорони здоров’я.

Захід допоміг не тільки ознайомитися з Програмою, але й з механізмом пошуку партнерів в Німеччині та країнах ЄС, отримати навички грамотної підготовки проектного завдання для стажування, презентації компанії.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП