Таможенный брокер

Новости

InCoForum – відправна точка до подальшої роботи

incoforum запорожьеПідведені перші підсумки Міжнародного форуму інтеграції та кооперації "InCoForum", який відбувся у ВЦ "Козак-Палац" 11-12 жовтня.
Загалом у роботі форуму взяли участь близько 1500 учасників. Зокрема, це представники центральних органів виконавчої влади, керівництво області, депутати обласних, міських та районних рад, асоціацій з підтримки бізнесу, керівники великих промислових підприємств та агросектору, інвестори, численні іноземні дипломати та бізнесмени з Австрії, Білорусі, Німеччини, Казахстану, Канади, Китаю, Македонії, ОАЕ, Польщі, Чехії та багатьох інших країн.

Під час робочої поїздки до Запорізької області Форум відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Голова Уряду підкреслив особливе значення міжнародних бізнес-заходів для розвитку економіки України. Він підкреслив, що завдання влади - створити сприятливі умови, надавати відповідний сервіс та знищити будь-які перепони на шляху залучення інвесторів.

На Форумі були представлені ключові зміни в питаннях інвестування, торгівлі і кооперації на внутрішніх і зовнішніх ринках, а також їх особливості з урахуванням дії Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

12 жовтня у рамках Форуму були висвітлені три основні блоки. Перший присвятили питанням розширення географії експорту українських компаній у форматі експертного обговорення особливостей співпраці з регіонами та країнами. Другий - охоплював питання інтеграції в світове співтовариство. Провідні експерти оприлюднили свої думки щодо перспектив, шляхів і особливостей виходу на світові ринки.
Третій блок включав інструменти підтримки та фінансування експортно- імпортної діяльності, внутрішньої кооперацїї, подання міжнародних проектів технічної та фінансової допомоги, а також електронних торговельних майданчиків як інструментів внутрішньої кооперацїї.
Під час Форуму презентовано інвестиційний паспорт Запорізької області, який дозволяє показати особливості та переваги нашого регіону, а також сприятиме залученню як внутрішніх, так і зовнішніх інвесторів та партнерів.

На форумі підписано міжнародні документи: меморандум про створення Запорізької інженерної палати між землею Саксонії Анхальт, Асоціацією органів місцевого самоврядування «Запорізький регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад» та Агенцією регіонального розвитку Запорізької області; договір про співпрацю між Запорізькою тогово-промисловою палатою та PartnershipwithGermany.

 

За підсумками Форуму всі пропозиції та вироблені алгоритми будуть сформульовані у Резолюції. Документ, у першу чергу, важливий для того, щоб офіційні заходи та робочі сесії стали відправною точкою для продовження роботи у напрямку розвитку економіки регіону, підтримки підприємництва.

 

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП