Таможенный брокер

Новости

Генеральний консул ФРН в Донецьку (офіс м. Дніпро) візьме участь у міжнародному InCo Форумі

До дня відкриття Міжнародного форуму інтеграції та кооперації «InCo Forum» у Запоріжжі залишається зовсім небагато часу.
Вже зараз можна говорити про значний інтерес до заходу з боку представників закордонного бізнесу, іноземних дипломатичних місій, організацій з підтримки бізнесу в Україні та за кордоном, інвестиційних інстититуцій, ділових та експертних кіл, фінансово-банківських та промислових установ.
Серед почесних гостей Форуму - Генеральний консул ФРН в Донецьку (офіс м. Дніпро) Вольфґанґ Мьоссінґер. Під час пленарного засідання 12 жовтня він виступить з вітальним словом перед учасниками Форуму. Напередодні ж візиту до Запоріжжя Вольфґанґ Мьоссінґер поділився з аудиторією сайту Запорізької торгово-промислової палати, регіональною бізнес-спільнотою своїми думками з приводу важливості подібних заходів для підприємництва та надав кілька порад щодо пошуку партнерів та розширення ринків збуту продукції.

Генеральний консул ФРН в Донецьку (офіс м. Дніпро) Вольфґанґ Мьоссінґер:
- За щасливим збігом обставин Міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum» проходить в той самий час, що й Німецько-український бізнес-форум у Києві, приурочений відкриттю Німецько-Української промислово-торговельної палати в Україні. Розширення коопераційних зв’язків - це «Альфа і Омега» сучасного бізнесу. Саме тому подібні форуми життєво необхідні для регіону: з одного боку, для того, щоб об’єднати свої зусилля, з іншого боку, щоб зацікавити потенційних партнерів.
Німеччина – країна виставок. Тому всім компаніям, які прагнуть вийти на німецький ринок, я порадив би спочатку відвідати відповідні спеціалізовані виставки в Німеччині або презентувати на них себе. Форуми та спеціалізовані виставки є «біржами» підприємств, що хочуть знайти нових партнерів і нові ринки. При цьому, звичайно, необхідно мати терпіння, оскільки під час першого такого візиту до Німеччини рідко вдається одразу укласти велику угоду.
Українським підприємцям я бажаю скористатися можливостями отримання інформації, консультаційних послуг та налагодження коопераційних зв’язків, що надають насамперед торговельно-промислові палати. Німецько-Українська промислово-торговельна палата стане в цьому відношенні новим і важливим партнером для компаній в Україні.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП