Таможенный брокер

Новости

ІТ-технології підвищують якість життя

it forumАктивне впровадження інноваційних технологій у бізнесі, промисловості, різних сферах управління містом та комунальним господарством 16 вересня активно обговорювали під час третьої Всеукраїнської ІТ-конференції у виставковому центрі «Козак-Палац».
Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов взяв участь у «круглому столі», що об’єднав представників влади, бізнесу, IT-спеціалістів України та зарубіжжя навколо актуальних тенденцій та потреб перспективної галузі.

За словами Володимира Шамілова, функціонування інфраструктурних стартапів у сфері ІТ, вільних економічних зон та інших формувань завжди сприяють просуванню економіки держави та регіону. Президент ЗТПП закликав замислитися над ефективними умовами переходу від режиму аутсорсингу наших ІТ-спеціалістів до режиму створення власного національного продукту та виразив сподівання, що цьому будуть сприяти процеси децентралізації та прагматичні кроки влади.

 

У ході ІТ-конференції КП «Центр управління інформаційними технологіями» Запорізької міської ради презентувало стратегію «Комфортне місто», що має реалізовуватися з використанням сучасних інформаційних технологій та у підсумку – зробити місто Запоріжжя більш сучасним, комфортним та привабливим для мешканців.

Протягом роботи Форуму на різних майданчиках виступили більше 30 спікерів.

Цього року організатори запропонували учасникам три основні платформи: ІТ-бізнес, Інтернет-маркетинг, веб та мобільні розробки. Таким чином, конференція розширила «сферу впливу» та запросила до діалогу не тільки спеціалістів галузі, але й представників промисловості, підприємництва, що прагнуть автоматизувати бізнес-процеси, використовувати глобальні інженерні продукти та інші сучасні розробки.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП