Таможенный брокер

Новости

Нагороди до професійного свята підприємців

День підприемця, Шалімов, Запорізька ТПП6 вересня президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов взяв участь у розширеному засіданні обласної координаційної ради з нагоди Дня підприємця. Пам’ятним символом «Могутність краю» ЗТПП нагороджені компанії «УКРЕСТ» та «Зелена система» - «за високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток та активну підтримку палатівського руху».

 

Компанія «Зелена система» успішно займається рішенням завдань з альтернативного енергозбереження підприємств, фермерських господарств та житлового сектору в Україні та інших країнах. ТОВ «УКРЕСТ» - представник зарубіжних компаній-виробників у галузі металургії, ливарного виробництва та машинобудування, надійний постачалник матеріалів та обладнання.

Почесною грамотою голови облдержадміністрації нагороджений Андрій Корольченко – генеральний директор ДП «НАЕК «Енергоатом» - надійний партнер ЗТПП.

Підприємництво та Торгово-промислова палата завжди крокують поруч. Запорізька ТПП докладає максимум зусиль у сприянні розвитку цього сектору економіки. Враховуючи, що сьогодні ми проходимо період інтеграційних процесів, і не тільки до європейської спільноти, але й до світової економічної системи загалом, Палата особливу увагу приділяє розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, - зазначає президент ЗТПП Володимир Шамілов.

Діяльність Палати і надалі буде спрямована на розвиток підприємництва в Запорізькому регіоні, інтеграцію малого та середнього бізнесу до світової економіки, надання широкого спектру послуг: представлення інтересів бізнесу в органах влади, консалтингові послуги, сертифікація готової продукції та інші напрямки.
День підприемця, Запорізька торгово-промислова палатаДень підприемця, Шалімов, Запорізька ТПП

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП