Таможенный брокер

Новости

У ЗАПОРІЗЬКИЙ ТПП ЗАВЕРШИВСЯ ТРЕНІНГ З ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ

ТРЕНІНГ З ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ28-29 липня у Запорізькій торгово-промисловій палаті фахівці запорізьких підприємств стали учасниками Програми підготовки з оптимізації систем вентиляції на промислових підприємствах. Семінар-тренінг був організований у рамках проекту ЮНІДО/ГЕФ «Впровадження стандартів систем енергоменеджменту в промисловості України».

 

Дводенний тренінг з оптимізації систем вентиляції провели Рональд Роблевські та Баррі Плат –– експерти з впровадження стандарту ISO 50001 на промислових підприємствах.

За словами організаторів, проект спрямований на впровадження практики використання в промисловості України  концепції систем енергетичного менеджменту (СЕнМ) та оптимізації систем, що споживають енергію (ОЕС), одночасно з впровадженням Стандарту енергетичного менеджменту ISO50001.

Єдиною вимогою для участі стали спеціалізація чи наявність досвіду роботи у сфері систем вентиляції і кондиціювання. Адже під час тренінгу учасникам були надані не тільки теоретичні знання, але й представлена можливість - за допомогою експертів – навчитися використовувати інструмент оцінювання вентиляційних систем IOBC – для вимірювання споживання, продуктивності,  оптимізації вентиляційних систем. Отримавши базові знання та практичні навички, спеціалісти зможуть провести такі розрахунки вже безпосередньо на робочому місці – на промислових підприємствах області.

Варто відзначити, захід, що відбувся, це лише перший етап навчання, що планується продовжити. Цільова аудиторія тренінгів залишається об’єднаною темою вентиляції та кондиціонування:  фахівці промислових підприємств з питань вентиляції і кондиціювання, представники компаній сервіс-провайдерів у сфері систем вентиляції, представники підприємств, діяльність яких пов'язана з наладкою та технічним обслуговуванням систем вентиляції; фахівці, які планують бути Національними експертами даного напряму; проектувальники, наладчики систем вентиляції та інші. Стежте за подальшою програмою освітніх заходів на сайті учбового центру Запорізької торгово-промислової палати «ТПП Академія» www.bizedu.com.ua

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП