Таможенный брокер

Новости

Турецько-Український бізнес-форум: розширюємо кордони співпраці

З 1 по 4 червня у Торговій палаті Коджаелі (Туреччина) проходив Турецько-Український промисловий форум, у якому взяли участь президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, представники промислових підприємств регіону, зокрема - «Дніпроспецсталь», «Ролл-Гранд», «Полімер», «Гідромаш», «Югсталь».

Вже у перший день роботи форуму запорізька делегація отримала корисну бізнес-інформацію під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Туреччині Сергієм Корсунським, мером міста Коджаелі Ібрагімом Караосманоглу, також відбулися перемовини у форматі В2В між українським та турецьким бізнесом.

Президент ЗТПП Володимир Шамілов під час двосторонніх перемовин презентував інвестиційно-промисловий потенціал Запорізької області та акцентував особливу увагу на високотехнологічному виробництві, пріоритетних напрямках міжнародного співробітництва, зокрема – у сфері енергоефективності, привабливості агропромислового комплексу регіону, а також – запросив турецьку сторону до участі в конгресно-виставкових заходах, що проходять під егідою Запорізької торгово-промислової палати.

Метою ділового заходу у промисловому центрі Туреччини – Коджаелі – було обговорення шляхів розвитку відносин між країнами, встановлення прямих бізнес-контактів. У програмі візиту – презентації промислово-інвестиційного потенціалу Туреччини та України, відвідування турецьких підприємств, презентації індустріальних парків, вільних економічних зон. Одна з дискусійних панелей була присвячена темі торгівлі та інвестиційного клімату після підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Туреччиною та Україною.

Налагодженню ефективних двосторонніх бізнес-контактів сприяла безпосередня участь у форумі широкого спектру турецьких організацій з підтримки бізнесу. У розвитку співпраці зацікавлені Торгова палата Коджаелі, Міжнародна Асоціація турецьких та українських бізнесменів, Турецько-українська бізнес-рада та багато інших.

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП