Таможенный брокер

Новости

Як організувати експортно-імпортну діяльність в нових умовах

семінар

21 квітня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся семінар, присвячений експортно-імпортній діяльності в умовах сучасних викликів і пріоритетів. У заході взяли участь більше 150 представників підприємств області: великий, малий та середній бізнес.

Вітаючи присутніх, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц подякував Торгово-промисловій палаті України та «Укрсіббанку» за реалізацію у Запоріжжі такого важливого освітньо-інформаційного проекту, спрямованого на підвищення кваліфікації керівників, менеджерів, юристів, бухгалтерів підприємств у сфері ЗЕД.

Останнім часом відбулися значні зміни в сфері зовнішньоекономічної діяльності, й українському бізнесу потрібно це оцінювати, щоб правильно обирати рішення для подальшого розвитку своїх підприємств.

Такої думки дотримується експерт зустрічі - віце-президент Торгово-промислової палати України, досвідчений спеціаліст у питаннях зовнішньоекономічної діяльності Сергій Свистіль. Під час спілкування зі ЗМІ він акцентував увагу на тому, що саме експорт та інвестиції на сьогодні є тими ключовими темами, над якими необхідно працювати.

- Для того, щоб забезпечити динамічний розвиток нашого експорту, необхідно допомагати освоювати нові ринки, вказувати на помилки, які допускають бізнесмени. Тим більше, аналіз демонструє, що далеко не всі можливості задіяні бізнесом у повній мірі: наприклад, преференційні можливості з США ми використовуємо тільки на чверть, - зазначив Сергій Олександрович.

В рамках заходу були дані практичні рекомендації з питань змін правил і практики міжнародної торгівлі, практичних аспектів реалізації комерційних можливостей в рамках виконання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, торгівлі з державами Євразійського економічного союзу, КНР та іншими. Також під час семінару були вказані основні помилки в організації зовнішньоекономічної діяльності при постачанні товарів в ЄС, окрема увага була приділена країнам, з якими Україна веде перемовини про укладання Угоди про Зону вільної торгівлі, а також перспективам вільної торгівлі з державами африканського континенту.

 

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП