Таможенный брокер

Новости

Відбулася друга міжрегіональна виставка-конференція «Безпека. Захист. Охорона»

виставка безпека захист охорона

22-23 квітня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася друга міжрегіональна виставка-конференція «Безпека. Захист. Охорона-2016». Проект був реалізований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції  в Запорізькій області, Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Запорізькій області, КП "Запорізький обласний центр охорони праці" Запорізької обласної ради, Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

Під час урочистого відкриття заходу з вітальними словами виступили партнери та учасники, - всі вони були єдині у думці щодо своєчасності та актуальності тематичної виставки. Такої позиції дотримується і начальник Управління поліції охорони в Запорізькій області полковник поліції Сергій Рубанов. Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Саме ці напрацювання були продемонстровані на стенді підрозділу.

Заступник начальника управління ДСНС України в Запорізькій області Євген Водоп’янов зазначив, що велику роль у рамках виставки відведено системам раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення. Адже основним завданням Головного управління ДСНС України в Запорізькій області є перш за все прогнозування, профілактика та мінімізація можливих наслідків надзвичайних ситуацій.

Партнер виставки - Запорізький обласний центр охорони праці – організатор серії навчально-просвітницьких заходів у рамках виставкового проекту – з нагоди 20-річчя нагороджений Почесним дипломом президії Запорізької торгово-промислової палати.

Одразу після урочистого відкриття експозиції всі гості виставкового центру змогли переглянути показові виступи групи швидкого реагування від «Охоронного холдінгу». За словами комерційного директора компанії Олексія Шевченка, «Охоронний холдінг» - організація з соціальним спрямуванням, що займається охороною найрізноманітніших об’єктів – від промислових гігантів до шкіл та дитячих садочків. На виставці ж прагнуть ознайомитися з досвідом партнерів, колег, конкурентів. (Компанія продемонструвала свої напрацювання у сфері фізичної та технічної охорони, інформаційної безпеки, протипожежного захисту та послуг систем супутникового моніторингу).

Серед основних тематичних розділів виставки «Безпека. Захист. Охорона» - захист та охорона у приватному секторі та промисловості, послуги охоронних та юридичних агенцій, пожежна, техногенна безпека, охорона праці, інформаційні технології, демонстрація зразків аварійно-рятувальної техніки.

Проект, започаткований минулого року, підтвердив важливе соціальне значення обраної тематики, адже не тільки представляє широкий спектр продукції та послуг для комплексної безпеки у всіх сферах сучасного життя, але й підтримує патріотичні ініціативи українського бізнесу, громадських організацій, волонтерів, спрямовані на допомогу українському війську, підвищення його авторитету.

Зокрема, Запорізький обласний краєзнавчий музей представив в «Козак-Палац» фрагмент постійно діючої експозиції «АТО: війна за незалежність», що демонструє унікальні експонати з передової, особисті речі учасників АТО та є гідним вшануванням відданості й самопожертви українських воїнів. Активні учасники виставки - волонтери, громадські організації.

За підтримки партнерських організацій спеціалістам та пересічним громадянам була запропонована широка навчально-пізнавальна програма.

Перевірити свої знання у сфері охорони праці можна було під час брейн-рингу від Запорізького обласного центру охорони праці. Отримати інформаційно-методичну допомогу з аспектів створення ефективної системи управління охороною праці на підприємстві відвідувачі могли у консультаційних пунктах управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Запорізькій області.

Конференції та окремі профільні семінари були присвячені питанням охорони праці та профілактики промислового травматизму, сучасним розробкам у сфері приватного захисту та безпеки, розробці концепції інформаційної безпеки підприємств, новим правилам і умовам ліцензування в сфері пожежної безпеки. До уваги спеціалістів – законодавчі зміни у галузі промислової безпеки, інформація щодо проведення навчання керівного складу та фахівців з цивільної оборони, систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення.

Про безпеку і зручність при роботі з документами і хмарними сервісами йшла мова під час семінару від компанії «Бізнес Борщ», можливості першого мобільного додатку для екстреного виклику адвоката презентувало адвокатське об'єднання «Юскутум».

Протягом роботи виставки відбулися навчання з поведінки у надзвичайних ситуаціях, практикуми з надання медичної допомоги. Вибухо-технічний відділ ГУНП України в Запорізькій області продемонстрував спеціальне обладнання для пошуку та знешкодження вибухових пристроїв та проінформував відвідувачів про дії при виявленні небезпечних предметів. Представники Поліції охорони – про можливості спостереження за мобільними об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS і радіозв’язку.

Спеціалізовані експозиції представили магазин зброї «Діана», музей техніки «Фаетон», військовий спецодяг та спорядження презентувала ТМ CHAMELEON, ергономічний спецодяг - «SIZENERGY», «Академія безпеки» - комплексні системи охорони, «Евотек» - системи відеоспостереження, «Оптима-Комплекс» - варіанти проектування, установки та обслуговування систем безпеки різного рівня складності, «Праймтехплюс» - ефективні комплексні рішення по забезпеченню і управлінню безпекою, «ЗППР «Спецавтоматика» - виконання робіт та надання послуг протипожежного призначення на об`єктах з високим, середнім та незначним ступеням ризику щодо пожежної безпеки.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП