Таможенный брокер

Новости

Індія зацікавлена в розвитку торгово-економічних відносин з Запорізьким регіоном

посол Індії у ЗТПП4 квітня з офіційним візитом до Запоріжжя завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті.

- Ми зацікавлені в розвитку торгово-економічних відносин між Індією та Запорізьким регіоном, - зазначив поважний гість під час зустрічі з президентом Запорізької торгово-промислової палати Володимиром Шаміловим. Пан Бхарті акцентував увагу на великому потенціалі у співробітництві не тільки в промисловій сфері, але й в аграрній – Індія імпортує великі обсяги бобових культур. Крім того – чудові перспективи є у реалізації інфраструктурних проектів за участю індійських компаній.

У свою чергу, Володимир Шамілов поділився з поважним гостем історією співробітництва Запорізької ТПП з партнерськими організаціями у Республіці Індія. Зокрема, у 2012 році відбувся офіційний візит делегації Запорізької області до Індії, під час якого підписано угоду про співробітництво між ЗТПП і Федерацією торгово-промислових палат штату Андхра-Продеш. У 2013 році у ВЦ «Козак-Палац» вперше були проведені дві виставки індійських товарів, організовані Запорізькою ТПП і ANS Corporation, Federation of Indian Export Organization.

Ознайомившись з презентацією Запорізької області та Торгово-промислової палати, пан Бхарті висловив зацікавлення індійської сторони взяти активну участь у Міжнародному аграрному форумі, що відбудеться у жовті в ВЦ «Козак-Палац», та запропонував розпочати спільну організацію бізнес-семінарів для компаній – членів ЗТПП за участю індійських підприємств, зазначивши, що це може стати джерелом корисного досвіду та початком співробітництва для обох сторін.

У ході візиту до Запоріжжя Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні разом зі співробітниками посольства відвідали АТ «Мотор Січ», КБ «Івченко-Прогрес», Запорізький національний університет, Запорізький державний медичний університет, - адже співробітництво в галузі освіти науки і технологій між Україною та Республікою Індія має давню традицію та перспективи в майбутньому.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП