Таможенный брокер

Новости

Сучасні рішення від науки – для бізнесу

конференція «Сучасні проблеми і перспективи розвитку ЖКГ України»Актуальні питання будівельної галузі, практичні аспекти реалізації енергоефективних проектів в регіоні та інвестиційних проектів міської забудови обговорювалися під час конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку ЖКГ України», що відбулася в рамках виставки «Домострой».

Представники будівельних та проектних компаній, керуючі ОСББ ділилися досвідом реалізації енергоефективних заходів в ЖКГ, шляхами вирішення питань управлінської, фіскальної та організаційної взаємодії з учасниками ринку, представники місцевого самоврядування – першочерговими етапами в управлінні інвестиційними проектами міської забудови.

Завжди активні учасники виставково-конгресних заходів у ВЦ «Козак-Палац» - науковці та студенти вищих навчальних закладів, що презентують власні розробки, проекти. Адже тільки тісна співпраця науки та бізнесу дає поштовх для інновацій, розвитку виробництва, дає шанс для самореалізації молоді. Приємно, що і на цей разу активну участь у конференції взяли викладачі та студенти запорізьких вишів – ЗНТУ, ЗІЕІТ, ЗДІА.

Під час заходу були підведені підсумки конкурсу студентських проектів у сфері промислового та цивільного будівництва. Найкращими конкурсна комісія визнала роботи трьох учасників: Євгенії Карпенко (ЗІЕІТ), Оксани Біченко (ЗДІА) та Тетяни Лук’янової (ЗНТУ). Саме вони і представили свої наукові доробки перед поважною аудиторію. Молоді науковці акцентували увагу на шляхах вирішення проблем об’єктів незавершеного будівництва; вдосконалення організаційно-технологічного проектування з метою підвищення надійності зведення житлових будівель; економічних варіантах будівництва.

Можливо, вже наступного року виставка «Домострой» представить їх роботи, втілені у життя.

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП