Таможенный брокер

Новости

«Домострой-Весна-2016»: будуємо майбутнє разом

Виставка Домострой

Заходи будівельної тематики є надзвичайно важливими та показовими для розвитку індустріально насиченого південно-східного регіону. Адже будівельна галузь – це лакмусовий папір всієї економіки, від якої залежать похідні галузі та переважна більшість сфер економіки.

Підтвердила це і 29-а галузева будівельна виставка «Домострой-Весна-2016», що проходила у виставковому центрі «Козак-Палац» з 17 по 19 березня. Виставка була організована Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки ЗОСППР «Потенціал», Будівельної палати України, провідних профільних асоціацій та експертів.

Протягом трьох виставкових днів до «Козак-Палац» завітали більше 3 тисяч відвідувачів, переважно - фахівці будівельної галузі, представники промислових підприємств. До їх уваги були представлені експозиції 85 українських виробників із Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова, Сум, представники закордонних торгових марок, що запропонували широкий спектр інноваційних рішень та технологій.

Серед основних напрямків виставки «Домострой» - будівельні матеріали та послуги, оздоблювальні матеріали, архітектурні рішення, освітлення, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, нові рішення для комунального господарства. Актуальна спеціалізована експозиція - «Ландшафти та котеджі».

- Ми шукаємо ринки збуту, можливості нової співпраці для розвитку нашого виробництва. Виставка ж є одним із дієвих способів реклами нашої продукції, - впевнений директор компанії «Водосток-Спектр» Сергій Антонов.

В ефективності виставкових заходів для розвитку бізнесу переконаний і менеджер компанії «Інвест Премекс» Максим Гарцунов:

- Регіональні виставки допомагають нам знаходити нових клієнтів, особливо – серед промислових підприємств.

Результативній роботі виставки завжди сприяє якісний склад учасників, насичена ділова програма.

Засоби розвитку більш ефективного, безпечного та відкритого будівельного бізнесу вже у перший день роботи виставкиобговорювали учасники конференції, присвяченій передовим технологіям у сучасному будівництві та архітектурі (організатор - компанія «Seminarium»). У заході взяли участь інженери та будівельники, архітектори та проектувальники, викладачі та студенти.

Можливості для створення сучасних ефективних проектів презентували представники провідних світових виробників будівельних матеріалів: Kingspan, Llentab, Izover, Protan, HLHuttererLechnerGmbH, Mercor, Geberit. Такий «об’єднаний» формат виявився цікавим та корисним, адже у якості спікерів виступив цілий ряд компаній, що можуть взаємно доповнювати одна одну під час будівництва практично будь-якого промислового об’єкту.

Зокрема, компанія Kingspan – світовий лідер у галузі проектування та виготовлення конструкцій з винятковими теплоізоляційними та вогнетривкими властивостями, Llentab – провідна шведська компанія, що виготовляє та встановлює будівлі з металоконструкцій, Protan – лідер мембранних технологій з Норвегії.

Компанії завжди прагнуть представити найактуальніші розробки та технології під час виставки. Такого правила дотримуються постійні учасники будівельної виставки у ВЦ «Козак-Палац» - українські компанії «Аісс Груп», «Ритм Бетон», «Інструментальний завод порошкової металургії», «Содружество Строй», «Верда», «Гуд Руф», «Аква-Імперія», «Зелена система», а також нові учасники – «Югсталь», «Водосток спектр», «АВД Трейд», «Ірис» та багато інших.

Один з тематичних акцентів виставки – альтернативні джерела енергії.

Нам цікаво пропонувати свою продукцію на ринку, тому що попит на неї постійно зростає. На сьогоднішній день такі системи можуть окупитися протягом трьох-семи років. Це нагрів гарячої води від сонця, виробництво електроенергії від сонця, від вітру, опалення за допомогою теплових насосів, - розповідає директор компанії «Зелена система» Олександр Сафронкін.

Альтернативні джерела енергії пропонує активніше використовувати у виробництві та в побуті також і запорізька будівельна компанія «Содружество Строй». До уваги відвідувачів були представлені сонячні вакуумні колектори, теплові насоси та послуги з тепловізійного обстеження будівель.

Тематичну експозицію запропонувала на виставці компанія «Дар Тепла» - перший та єдиний у своєму роді супермаркет енергозбереження в Україні. Тут презентовані модульні котельні, рішення з утеплення будівель, модернізації систем опалення.

Компанія «Бацин» представила якісні композитні матеріали, що широко використовуються у будівництві, сільському господарстві та приватному секторі.

Також на початку весни «Домострой» запропонував цікаві та оригінальні рішення для ландшафтного дизайну, озеленення, облаштування водойм, автоматичного поливу.

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП