Таможенный брокер

Новости

Готові до партнерства з Німеччиною

Fit for Partnership with Germany

Сприяючи розширенню зовнішньоекономічної співпраці компаній регіону, Запорізька торгово-промислова палата закликає підприємництво активніше залучатися до участі у міжнародних програмах з підтримки бізнесу.

Партнер Палати - Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ – 22-23 березня провело у ЗТПП конкурсний відбір та консультаційні сесії з потенційними учасниками програми стажувань на безкоштовній основі «Fit for partnership with Germany» - «Готові до партнерства з Німеччиною», що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина та Федеральним міністерством економіки та енергетики.

 

- Перший крок до співпраці з Запорізьким регіоном виявився успішним: всі керівники та менеджери компаній, що взяли участь у конкурсному відборі, продемонстрували дуже високий рівень та будуть нами рекомендовані до участі. Вони представляють найрізноманітніші галузі економіки: машинобудування, металургію, сільське господарство, альтернативну енергетику, - розповіла керівник проектного бюро Програми з підготовки управлінських кадрів Світлана Степащенко.

Послухати презентацію «Fit for partnership with Germany» та взяти участь у роботі «бізнес-майстерень» завітали представники компаній, що тільки планують розширювати кордони співпраці та прагнуть дізнатися більше про умови участі в Програмі.

Спеціалісти, що проходять стажування у Німеччині, отримують можливість налагодити ділові контакти з німецькими компаніями, знайти надійних партнерів, ознайомитися з обладнанням, матеріалами та технологіями іноземних колег та вивчити потенціал збуту власної продукції. Велику увагу приділяється отриманню знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

Програма підтримки експортно-імпортного потенціалу українського бізнесу реалізується вже протягом 15 років, за цей час її учасниками стали більше тисячі українських фахівців.

У їх числі – Геннадій Дубов – директор запорізької екотехнологічної компанії «Гранік». Свого часу участь у програмі «Fit for partnership with Germany» сприяла успішному розвитку підприємства. Сьогодні ж, відвідавши підрозділи «Граніку», екперти Програми висловили захоплення раціональним підходом до ведення бізнесу.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП