Таможенный брокер

Новости

На форумі обговорили питання енергозбереження у житлових будинках

форум - Енергозбереження в будинках ОСББ та ЖБК

19 березня, під час виставки «Домострой-Весна», у конференц-залі виставкового центру «Козак-Палац» відбувся форум «Енергозбереження в будинках ОСББ та ЖБК». Організаторами заходу стали Запорізька міська рада та Запорізька торгово-промислова палата. До участі запросили представників департаментів ЖКГ обласної державної адміністрації та міської ради, голів ОСББ, фінансових, наукових будівельних інститутів.

Серед завдань форуму – показати представникам ОСББ і ЖБК, які існують можливості для термомодернізації будівель, запровадження енергозберігаючих технологій.

В умовах зростання тарифів на енергоносії питання енергозбереження у житлових будинках особливо актуальні. Одним із основних напрямків реалізації Муніципального енергетичного плану є термомодернізація житлових будинків, а також будівель бюджетної сфери.

Начальник департаменту з інвестиційної діяльності КП «Запорізьке міське інвестиційне агентство» Вадим Демченко, відкриваючи форум, відзначив:

-         Сьогодні ми будемо говорити про заходи з енергозбереження, які можуть бути задіяні у житлових будинках, про термомодернізацію будівель, можливості залучення ресурсів для проведення енергозберігаючих заходів.

У числі тем, що були висвітленні: «Впровадження енергозбереження та енергоефективних заходів у багатоповерхових будинках у рамках Муніципального енергетичного плану м. Запоріжжя», «Практичні поради з термомодернізації житлового будинку», «Зниження витрат на утримання будинку за рахунок енергоефективних заходів», «Ефективна система утеплення будівель», «Досвід впровадження енергоефективних проектів в містах України» та інша корисна інформація та рекомендації.

У ході форуму виступили представники банків, компаній, що виробляють і реалізовують будівельні матеріали, громадських об’єднань, що представляють ОСББ і ЖБК.


Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП