Таможенный брокер

Новости

75 років підтримки бізнесу

75-річчя заснування ЗТПП

20 березня у конференц-залі виставкового комплексу «Козак-Палац» відбулася ювілейна конференція Запорізької торгово-промислової палати з нагоди 75-річчя заснування організації.

В урочистому діловому заході взяли участь керівники провідних промислових підприємств області – члени Палати, почесні ветерани, представники влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ.

Індустріальний розвиток Запорізького краю, розширення міжнародного співробітництва, використання світових норм і традицій у реалізації торгово-економічних відносин стали передумовою створення у 1940 році експертно-консалтингової організації під назвою Запорізьке бюро товарних експертиз, яке й стало прообразом Запорізької торгово-промислової палати.


За словами президента Запорізької ТПП Володимира Шамілова, шлях до сучасної організації, рівноправної частини світової системи Палат Запорізька ТПП подолала завдяки підтримці прогресивних керівників експортоорієнтованих підприємств, об’єднань підприємців Запорізького краю – Леоніда Хаджинова, Рафаеля Мурадяна, Петра Ваната, Степана Кравчуна, В’ячеслава Богуслаєва, Віталія Сацького, Івана Бастриги, Володимира Пікінера, Євгена Карташова, Олександра Головка, Володимира Куратченка, а також Олексія Поради, Павла Галкіна, Юрія Бочкарьова, яких, на жаль, вже немає з нами, та багатьох інших. Підприємства, що вони очолювали, першими ввійшли до складу Палати та сформували її членську базу. Це був найвпливовіший  крок до правової ідентифікації палати як самоврядної недержавної організації, що і було згодом зафіксовано в Законі України «Про торгово-промислові палати в Україні».

Запорізька торгово-промислова палата сьогоднінедержавне самоврядне об’єднання  підприємств Запорізької області, є частиною світової і національної системи торгово-промислових палат. Організація виступає активним учасником  програм соціально-економічного розвитку регіону, підтримки малого та середнього підприємництва, спрямовує свою діяльність на інтеграцію регіональних підприємств у міжнародне бізнес-середовище та підтримку їх конкурентоздатності, розширення сфер співробітництва.

У складі ЗТПП - більше 500 провідних підприємств та організацій області. Компанії представляють практично всі галузі економіки та створюють більше 80 відсотків валового регіонального продукту.

«Своєю працею співробітники торгово-промислової палати підвищують конкурентоспроможність запорізьких підприємств на зовнішньому і внутрішньому ринках. Надаючи комплекс послуг і представляючи інтереси промислових підприємств та комерційних компаній на регіональному та національному рівнях, Запорізька торгово-промислова палата виконує дуже важливу місію – розширює межі співпраці українських виробників з іноземними партнерами, - відзначила перший заступник голови Запорізької обласної ради Світлана Абдурахманова.

Також з вітальним словом виступили міський голова Олександр Сін, генеральний консул Німеччини Детлеф Вольтер, віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА Елла Слепян, голова Запорізької обласної профорганізації робітників державних закладів Катерина Волгіна, представники провідних підприємств області.

Трудовий колектив Запорізької торгово-промислової палати нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню, почесними грамотами облради, облдержадміністрації, міської ради, ТПП України відзначені співробітники та ветерани організації.

Запорізька торгово-промислова палата не зупиняється на досягнутому та висловлює вдячність усім, хто разом з організацією пройшов шлях розвитку, хто прагне до майбутніх досягнень та не боїться ставити перед собою нові амбітні завдання.Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП