Таможенный брокер

Новости

Учасники IV Міжнародного енергетичного форуму обговорюють джерела енергоефективності

У ВЦ «Козак-Палац» відкрив роботу IV Міжнародний енергетичний форум. У центрі уваги експертів та представників бізнесу – енергоефективне будівництво, ресурсоефективність підприємств, гармонізація екологічного законодавства України відповідно до положень угоди про Асоціацію з ЄС.

У відкритті заходу взяли участь заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, перший заступник Запорізького міського голови Дмитро Свіркін, генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

У вітальному слові президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов подякував присутнім за підтримку з реалізації проекту.

Адже серед організаторів заходу - Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада, Торгово-промислова палата України за підтримки Конфедерації будівельників України, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, Європейсько-українського енергетичного агентства, профільних відомств та асоціацій, консалтингових компаній.

Вітаючи присутніх, віце-президент ТППУ Михайло Непран відзначив високу комунікативну роль Торгово-промислової палати для бізнесу на шляху до реалізації успішних проектів. У тому числі, за допомогою проведення таких форумів, широких зустрічей за участю представників влади, інвесторів та експертів.

Є підтримка і західних колег. У цьому запорізьких підприємців завірив генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, наголосивши, що німецькі колеги готові ділитися досвідом і напрацюваннями у галузі енергоефективності.

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук зазначив, що на сьогодні вкрай необхідним є впровадження альтернативних джерел тепла.

- Сьогодні ми продемонструємо свої можливості, те, що готові працювати з інвесторами, ми запропонуємо свою концепцію роботи, а вони в свою чергу – сприятливі для нас інвестиційні можливості та нові пропозиції. Ми завжди готові до співпраці, сподіваємося під час роботи форуму ознайомитися з існуючим досвідом енергозбереження та напрацювати успішну модель енергоефективності.

Окрему увагу у рамках форумних заходів приділено перспективам і ризикам від упровадження нової системи торгівлі викидами парникових газів для українських підприємств, а також досвіду участі підприємств Запорізької області в системі торгівлі квотами на викиди парникових газів.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП

200x150

ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua