Таможенный брокер

Прес-центр

Прагнете ефективно управляти фінансами? Запрошуємо на тренінг!

Романенко29 вересня Запорізька торгово-промислова палата запрошує власників і керівників малих підприємств на бізнес-тренінг: «Якісне управління фінансами у Вашому бізнесі». Участь у тренінгу допоможе:  побудувати ефективну систему управлінського обліку у Вашому бізнесі;  визначити, скільки коштує Ваш бізнес;  раціонально управляти грошовими потоками так, щоб гроші завжди працювали; прорахувати, на якому рівні Ваш бізнес та окремі напрямки будуть прибутковими;- розробити фінансовий план для нового проекту та планувати інвестиції у свій бізнес; приймати бізнес-рішення щодо доцільності залучення кредитних коштів та умов їх ефективного використання.

Докладніше

Сучасні наукові розробки для ефективного виробництва представили на конференції «Литво. Металургія - 2020»

IMG 20200908 135218Запорізький Промисловий Форум-2020, що відбувся з 8 по 10 вересня у ВЦ «Козак-Палац», представив не тільки продукти та розробки промисловців, але й сучасні наукові досягнення українських і закордонних вчених.
Вже традиційно у перший форумний день стартували міжнародні науково-практичні конференції «ЛИТВО-2020» і «МЕТАЛУРГІЯ-2020». З огляду на санітарно-епідемічну ситуацію, захід відбувся одразу у двох форматах: офлайн і онлайн. Відтак це дало змогу долучити до наукової дискусії широке коло українських і закордонних вчених. Зокрема, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Харкова, а також Білорусі та Німеччини.

Докладніше

Кластер «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» впевнено заявив про себе на Запорізькому Промисловому Форумі

128 вересня у виставковому центрі «Козак-Палац», під час Запорізького Промислового Форуму, презентували професійне об’єднання підприємців, науковців і бізнес-асоціацій. Його назва – кластер «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування», що створений за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати, Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, Національного університету «Запорізька політехніка», групи компаній, які вже долучилися до такої співпраці.

Докладніше

Освітній захід для спеціалістів у сфері закупівель

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ22 – 24 вересня Запорізька торгово-промислова палата запрошує до участі триденному освітньому курсі, який допоможе вивчити головні аспекти чинного регулювання сфери публічних закупівель.
Аудиторія заходу: члени тендерних комітетів, уповноважені особи, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів.

Докладніше

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА – СЛОВЕНІЯ: ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ПІД ЧАС ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН»

Словенія24 вересня 2020 року о 12:00 відбудеться онлайн-конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін» за участю українських і словенських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Словенії.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП