Таможенный брокер

НОВИНИ БІЗНЕСУ

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва - про підсумки онлайн-заходу для виробничих підприємств

ПІДТРИМКА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ У ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ COVID-19 З БОКУ ДЕРЖАВИ ТА МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва за підтримки Посольства Швейцарії виступив організатором онлайн-заходу «Вплив COVID-19 на українські виробничі підприємства та допомога у відновленні нормальної роботи», який відбувся 07 серпня 2020 р. через пряму трансляцію на YouTube-каналі Центру.
Даний інформаційний захід був покликаний висвітлити питання пов’язані з CОVID-19 та наслідками і шкодою, яких він завдав українським виробничим підприємствам. Спікерами онлайн заходу стали представники Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні, Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Центру, промислових підприємств, Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки, міжнародних проєктів.
Основною метою онлайн заходу було проінформувати підприємства про підтримку у подоланні наслідків COVID-19, яка надається з боку держави та міжнародних організацій, а також презентувати результати опитування щодо впливу COVID-19 на промислові підприємства, виконане Центром наприкінці весни.

Докладніше

Україна і Чехія готові активізувати співпрацю у сфері сільського господарства

Україна і Чехія домовилися опрацювати можливість проведення у 2021 році під патронатом Міністерства сільського господарства Чеської Республіки бізнес-форумів та ділових місій за участі українських і чеських компаній, що зацікавлені в експорті сільськогосподарської та харчової продукції.
Про це повідомляє Посольство України в Чеській Руспубліці. Така домовленість та інші важливі питання були обговорені під час зустрічі Посла України в Чехії Євгена Перебийноса із заступником міністра сільського господарства Чеської Республіки Їржі Шіром, у ході якої були обговорені актуальний стан і перспективні напрямки українсько-чеського співробітництва у сфері сільського господарства.

Докладніше

ОНОВЛЕННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС: КОНСУЛЬТАЦІЇ З БІЗНЕСОМ

Під егідою Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної стартував процес консультацій з українським бізнесом стосовно очікуваних параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Докладніше

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «ЧАЇ СВІТУ 2020»

Асоціація “Agency for the Valorization of Agricultural Products» (AVPA) запрошує українські компаній до участі в міжнародному конкурсі «Чаї світу 2020» у категорії трав’яні чаї та суміші.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП