Таможенный брокер

«Запоріжвогнетрив» презентував головні природоохоронні рішення за останні 5 років на міжнародному екофорумі

Запорожогнеупор

29-31 травня в Запоріжжі, у виставковому центрі Запорізької торгово-промислової палати «Козак-Палац», проходить III міжнародний екологічний форум «ЕкоФорум-2019». Серед учасників заходу – представники профільних міністерств України, обласної та міської влади, промислових підприємств та громадськості. «Запоріжвогнетрив» презентував на майданчику «ЕкоФоруму» локацію, на якій всі охочі можуть познайомитися з головними екологічними досягненнями підприємства

Протягом останніх п’яти років «Запоріжвогнетрив» інвестував у проекти підтримання стану промислового обладнання, відповідного до державних екологічних норм і стандартів, близько 30 млн грн.

 Підприємство першим в Україні відкрило лінію з виробництва вогнетривких бетонів і мас. Завдяки автономним рукавним фільтрам, під час роботи лінії в атмосферу виходить вже очищене від пилу повітря. Крім того, за рахунок переорієнтування виробничих потужностей підприємству вдалося зменшити кількість викидів в атмосферу на 12%.

 Також відзначимо, що на «Запоріжвогнетриві» діє зворотній цикл очищення промислових вод. Завод не проводить забір і скидання забруднених промислових вод у водні басейни Запоріжжя. Близько 70% води, що використовується у виробництві, – це дощові та талі води.

 В якості сировини завод активно використовує вживані вогнетриви, в тому числі закуповує вогнетривкий брухт на інших підприємствах. З 2018 року «Запоріжвогнетрив» повністю перейшов на застосування вогнетривкого брухту у виробництві шамотної продукції.

 – Як відповідальний бізнес ми завжди ставимо природоохоронні питання на перший план. До всіх заходів, що стосуються покращення рівня екологічної безпеки в регіоні, «Запоріжвогнетрив» підходить комплексно та системно. Підприємство впроваджує найкращі практики та передові екологічні технології, послідовно мінімалізує вплив на довкілля. Роботу в цьому напрямі ми будемо продовжувати і надалі, – підкреслив генеральний директор «Запоріжвогнетриву» Сергій Гоман.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП