23542351

Таможенный брокер

Вітаємо ГК «Турбоком» в відкриттям заводу «Екопромліт»!

20 квітня у м. Мелітополь відбулося урочисте відкриття нового виробничого комплексу – заводу «Екопромліт» групи компаній «ТУРБОКОМ» – члена Запорізької торгово-промислової палати.

Як повідомив генеральний директор ГК «Турбоком» Володимир Овчаренко, ТОВ «Завод «Екопромліт» - це підприємство, яке входить до складу групи компаній «Турбоком». Нині до цієї групи входять: ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», торговельна компанія «Турбоком», сервісний центр «Турбоком», ТОВ «Ливарна компанія «Мелт», а також торговельні та сервісні компанії в країнах СНД.

Власне ТОВ «Завод «Екопромліт» було створено для забезпечення потреб одного з підприємств групи компаній «Турбоком» ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», яке спеціалізується на виробництві і ремонті турбокомпресорів для автотракторної і сільськогосподарської техніки. Потенційними споживачами продукції підприємства будуть виробники України, Європи, Азії, Білорусії, Казахстану, Узбекистану тощо.

Основним напрямком діяльності ТОВ «Завод «Екопромліт» є ливарне виробництво чавуну за газифікованими моделями. Цей метод дозволяє виготовляти якісне литво складних корпусних деталей без використання токсичних смол і матеріалів та є універсальним для чорних і кольорових металів. Технологія виробництва чавунних відливок на підприємстві унікальна та екологічно чиста, яка забезпечує як утилізацію небезпечних речовин, так і високу якість продукції.

 

Продукція з логотипом «Турбоком» - флагмана серед промислових підприємств Запорізького регіону та м. Мелітополь - добре відома не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Запорізька торгово-промислова палата бажає  подальшої успішної реалізації рішень, спрямованих на зростання ефективності роботи виробництва, екологічності, інтеграції у європейську економіку.

  http://www.zoda.gov.ua/news/40503/u-melitopoli-vidkrito-novu-liniju-suchasnogo-livarnogo-virobnitstva.html

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua