23542351

Таможенный брокер

В Чехії пройшли приймально-здавальні випробування щитів постійного струму, виготовлених для Запорізької АЕС

Шалапуда оборуд ЧехияНа енергоблоці № 3 в рамках продовження терміну експлуатації передбачена реконструкція щитів постійного струму. В Чехії пройшли аудит постачальника обладнання та приймально-здавальні випробування двох з п'яти щитів постійного струму, виготовлених спеціально для Запорізької АЕС. Участь брали представники електричного цеху та служби якості атомної станції.
Два щита постійного струму для Запорізької АЕС - це тільки перший етап. Найближчим часом пройдуть приймально-здавальні випробування трьох щитів, що залишилися.

Представники Запорізької АЕС переконалися в тому, що технічні параметри обладнання, що постачається, відповідають заявленим характеристикам та технічним умовам.
«Запорізька АЕС вперше співпрацює з чеською фірмою I & C Energo. Але в цілому у ДП «НАЕК «Енергоатом» вже є такий досвід», - розповідає керівник групи лабораторії перетворювальної техніки і електроніки електричного цеху Віктор Шалапуда. - «В рамках контракту Європейського банку реконструкції та розвитку, щити постійного струму саме цього виробника були поставлені на Рівненську та Хмельницьку АЕС».
Щити постійного струму вже пройшли заміну на першому енергоблоці та, частково - на другому. Тепер аналогічну роботу належить виконати на третьому блоці. Змінився тільки постачальник обладнання. Є деякі відмінності в конструктивних підходах і схемах обладнання. Під час планового попереджувального ремонту на третьому блоці буде проведена заміна всіх п'яти щитів постійного струму.
Результатами відрядження наші фахівці залишилися задоволені. Суттєвих питань або зауважень в ході випробувань не виникло. А рекомендації виробник взяв до уваги.
На Запорізьку АЕС обладнання надійде найближчим часом. На блоці № 3 вже виведена в ремонт друга система безпеки. Монтувати обладнання буде підрядник під контролем фахівців Запорізької АЕС.

Оборудование в Чехии

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua