23542351

Таможенный брокер

НОВИНИ БІЗНЕСУ

Блок №2 Запорізької АЕС готовий до заміни конденсатора

блок 2 ЗАЭСНа енергоблоках Запорізької АЕС триває модернізація конденсаторів турбіни. На черзі - блок №2. В період планово-попереджувального ремонту на ньому буде проведена заміна конденсатора на новий, блочно-модульного виконання, виробництва АТ «Турбоатом».

Пілотним у виконанні цього проекту на Запорізькій АЕС був третій блок. Далі модернізація теплообмінного обладнання восени 2018 року пройшла на четвертому блоці, і вже наприкінці березня завершується дослідна експлуатація нового конденсатора. Скоро нове обладнання буде прийняте у промислову експлуатацію.

«Підготовчі роботи для заміни конденсатора на другому блоці почалися завчасно, задовго до початку планово-попереджувального ремонту. Навіть коли йшла активна робота в цьому напрямку на енергоблоці №4, на другому вже проводилися відповідні заходи», - розповів керівник служби головного фахівця з турбін ВП ЗАЕС Дмитро Самокіш.

На початок березня вже був у повній готовності монолітний бетонний майданчик поруч із блоком - призначений для розміщення модулів нового конденсатора, а також для демонтованих елементів старого обладнання. Власне з цього й розпочнеться основна робота з модернізації.

Нове обладнання ще знаходиться на заводі. Вже почалося його приймання на Турбоатомі. Розроблено спеціальні карти контролю всіх процесів, і по кожному несе відповідальність, як виробник, так і замовник.

«Це вже третя заміна конденсатора на Запорізькій АЕС. Маємо чималий досвід. Всі учасники процесу добре розуміють покладену на них відповідальність. Ми впевнені, що наше нове обладнання буде працювати ефективно та надійно», - резюмував Дмитро Самокіш.

 Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 20 березня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 23%.

Запорізьке підприємство почало випуск нового обладнання для передпосівної обробки насіння

sap20 1Конструкторсько-технологічне експериментальне підприємство «КТЕП» - член Запорізької торгово-промислової палати – освоїло і розпочало випуск нового для України обладнання - пересувного протравлювача насіння САП-20. Його призначення - передпосівна обробка насіння за допомогою точного нанесення жидкого протравлювача та інокулянта на різні види насіннєвого матеріалу. САП-20 може обробляти насіння зернових, бобових культур, льону, рису, кукурудзи та сої.

Докладніше

II Судовий форум ААУ!

AAU sud2019 720х340Судовий форум – це масштабна та професійна подія, яка сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України. Дата: 15 березня 2019 року
Місце проведення: Український Дім, вул. Хрещатик, 2
Час: 09:00 – 19:00

Докладніше

Про засади моніторингу, звітності пі верифікації викидів парникових газів

Інформує, що у листопаді ц.р. на розширеному засіданні Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України за участю представників підприємств, асоціацій «Укрдомент». «Укртеплокомуненерго». ОП «Укрметалургпром», Союзу хіміків України, ДТЕК ЄНЕРГО, НМАК «Нафтогаз України», Мінприроди України, проекту РМК Світового банку. міжнародних та громадських організацій, експертів обговорювався проект закону України «Про засади моніторингу, звітності пі верифікації викидів парникових газів».

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua