Таможенный брокер

Державний візит Президента України В.Ф. Януковича до Індії.

9-12 грудня 2012 року відбудеться державний візит Президента України В.Ф. Януковича до Індії.

Згідно з дорученням Адміністрації Президента України №02-01/2271 від 03.10.2012 р. Торгово-промислова палата України разом з Посольством України в Республіці Індія та Посольством Республіки Індія в Україні здійснює підготовку до виїзду з 7 по 13 грудня 2012 року в Індію делегації представників ділових кіл України, зацікавлених у встановленні або поглибленні економічних зв’язків з цією країною.

Програма перебування передбачає проведення за участю Президента України спільного засідання Українсько-Індійської ділової ради та двосторонніх переговорів за інтересами між українськими та індійськими бізнесменами щодо можливостей здійснення зовнішньоекономічних операцій, залучення інвестицій в економіку України.

Планується переліт рейсами авіакомпанії «Аерофлот» та «Air India» за маршрутом Київ-Москва-Нью-Делі-Бангалор-Нью-Делі-Москва-Київ, проживання в готелях The Leela Palace New Delhi 5* та The Leela Palace Bangalore 5* (одномісні номери), послуги перекладачів, трансфери, транспортне обслуговування, страхування, оформлення віз, культурна програма.

Торгово-промислова палата України зі своїм партнером Федерацією торгово-промислових палат Iндiї розробляє ділову програму перебування,  яка буде базуватися на Ваших пропозиціях щодо експортно-імпортних інтересів, зацікавленості у виробничій кооперації, здійсненні інвестиційних проектів (анкета учасника англійською мовою додається).

Сфери зовнішньоекономічних інтересів індійських підприємців зокрема включають:

- експорт з України чорних металів, вогнетривів, мінеральних добрив, металобрухту; продукції металургійної, енергетичної, машинобудівної, гірничодобувної та інших галузей промисловості, сільськогосподарської техніки, кар'єрних самоскидів, пшениці, сталевого листа для корпусів суден, обладнання для пивоварень; сировини для медичної промисловості, співробітництво в будівництві промислових об'єктів та в військово-технічній галузі тощо.  

-  імпорт до України хіміко-фармацевтичних препаратів, тканин, шкіряних виробів, чаю; ювелірних та сувенірних виробів ручної роботи та ін.

Залишаються передумови для здійснення значних за обсягом експортних поставок технологічної продукції українських підприємств, чим необхідно скористатися, не допустивши, поки відповідні ніші займуть конкуренти з інших країн. Крім існуючих об’єктів кооперації, до сфер співробітництва також можуть увійти, зокрема, нафтопереробка, телекомунікації, програмне забезпечення, фармакологія, виробництво запасних частин для технічного обладнання, охорона навколишнього середовища, в тому числі очищення стічних вод, підготовка спеціалістів в учбових закладах тощо.

На сьогодні існує також наявність значного потенціалу для розширення спектру співробітництва у металургійній, енергетичній, гірничодобувній промисловості, машинобудуванні, у сфері нафтопереробки, транспорту та інших галузях.

У зв’язку з жорсткими вимогами авіаперевізників щодо бронювання авіаквитків та проханням наших зарубіжних партнерів у стислі строки надіслати бізнес пропозиції українських учасників заходу для своєчасного відпрацювання програми переговорів просимо якомога скоріше повідомити ТПП України про Ваше рішення, заповнити реєстраційну форму англійською мовою та надіслати електронною поштою: реєстраційну анкету, копії перших сторінок закордонного та громадянського паспортів, кольорову фотографію 4х6 для оформлення презентаційного буклету, свідоцтво компанії про реєстрацію платника податку на додану вартість і код ЄДРПОУ на ел.адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра." ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy48833 + '\'>'+addy_text48833+'<\/a>'; //-->

Вартість поїздки одного члена делегації – 4250  доларів США.

Вартість візи – 200 дол. США (готівкою).Додатково інформуємо, що учасники матимуть можливість виступити на форумі з використанням презентаційних матеріалів англійською мовою до 5 хв.


Добові для учасників поїздки отримуються за місцем роботи відповідно до встановлених норм.

За консультаціями і довідками  звертатися за телефонами:

(044) 279 7394 – Стрілецька Валентина Василівна, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра." ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy5747 + '\'>'+addy_text5747+'<\/a>'; //--> .

(044) 494 03 99 – Майчук Микола Олександрович, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра." ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy45079 + '\'>'+addy_text45079+'<\/a>'; //--> .

Додаток: програма перебування делегації – 2 арк.


Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП