Таможенный брокер

ЗАСІДАННЯ МІЖУРЯДОВОЇ УКРАЇНСЬКО-В‘ЄТНАМСЬКОЇ КОМІСІЇ

1-2 жовтня 2012 р. в м. Хошимін (В‘єтнам) відбудеться Тринадцяте спільне засідання Міжурядової українсько-в‘єтнамської комісії (МУВК) з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Українську делегацію очолить Голова Антимонопольного комітету Україні В.П.Цушко.
Торгово-промислова палата України здійснює підготовку до виїзду делегації представників ділових кіл України до В‘єтнаму з 29 вересня по 7 жовтня п.р.  
В рамках Угоди про співробітництво і Угоди про створення Українсько-В‘єтнамської ділової ради між Торгово-промисловою палатою України і Торгово-промисловою палатою В’єтнаму в рамках роботи МУВК буде проведено чергове засідання Українсько-В‘єтнамської ділової ради і українсько-в’єтнамський бізнес-форум.
    Метою бiзнес-форуму є пошук шляхiв виведення на в’єтнамський ринок українських підприємств та компанiй для їх залучення у масштабні проекти реконструкції інфраструктури В’єтнаму, просування продукції та послуг українських підприємств на ринок цієї країни.
    Сфери iнтересiв в’єтнамських пiдприємцiв зокрема включають:
- реалiзацiю проектiв у галузi промислового та цивільного будiвництва: будівництво об’єктів інфраструктури, будівельно-монтажні роботи, реконструкцiя морських портiв, спорудження житла, дорiг, мостiв, тунелiв, енергетичних об’єктів;
- кооперацію в сфері зв’язку та телекомунікацій, розвиток промислових зон; суднобудування, виробництво суднобудівного обладнання;  науково-дослідні роботи в галузі видобутку нафти, газу, розробки родовищ;  морські транспортні перевезення та морський транспортний сервіс, співробітництво в галузі освіти;
- імпорт з України чорних металiв, металопрокату, стальних канатів, металоконструкцiй, будiвельної технiки, підйомного та механічного обладнання, устаткування для паливно-енергетичної, гiрничодобувної та переробної промисловостi, зокрема парових i гiдротурбiн, енергетичного обладнання, обладнання для переробки продуктів харчування, низьковольтного електричного обладнання для  електромереж, тракторів та бульдозерів, мотоциклів і велосипедів, мінеральних добрив (зокрема карбаміду),  борошна та сухого молока,  тощо;
- співробітництво в галузі туризму, готельного та ресторанного бізнесу;
- експорт в Україну виробів з пластмаси, трикотажу, взуття, каучуку, телевізорів, комп’ютерів та аудіо апаратури, фітопрепаратів, рису, кави, чаю, алкогольних напоїв, сантехнічних та керамічних виробів, будівельної кераміки та будівельних матеріалів, паперових виробів та упаковки, свіжих та консервованих фруктів, морепродуктів.
- реалізація спільних проектів у виробництві вина, пива, безалкогольних напоїв.
    
Торгово-промислова палата України зі своїми в'єтнамськими партнерами розробляє ділову програму перебування, яка буде базуватися на Ваших пропозиціях щодо співробітництва на ринку В'єтнаму (анкета учасника англійською мовою додається).
Планується переліт за маршрутом Київ-Стамбул-Хошимін-Стамбул-Київ рейсами авіакомпанії “Турецькі авіалінії” з технічною посадкою в Бангкоку, проживання в 4* та 5* готелях (одномісні номери), послуги перекладачів, трансфери, транспортне обслуговування, страхування, оформлення віз, культурна програма.
Остаточна програма буде надіслана Вам після Вашої згоди взяти участь у місії і узгодження з в‘єтнамською стороною.
У зв’язку з жорсткими вимогами авіаперевізників щодо бронювання авіаквитків та проханням наших зарубіжних партнерів у стислі строки надіслати бізнес пропозиції українських учасників для своєчасного відпрацювання програми переговорів, просимо до 24 серпня повідомити про Ваше рішення за тел.: 061 213-51-13, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Підставою для розрахунків є договір, який укладається після отримання палатою заповненої заявки учасника.
Загальна вартість поїздки одного члена делегації –  3345 доларів США, (еквівалент у гривнях за курсом НБУ), в т.ч. організаційні витрати ТПП України – 185 доларів США.
Вартість візи - 30 дол. США сплачується готівкою при подачі документів до Посольства В‘єтнаму в Україні.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП