Таможенный брокер

Міжнародній конференції з питань інформаційних та комунікаційних технологій

Інформуємо, що до Торгово-промислової палати України надійшов лист від Посольства України в Південно-Африканській Республіці щодо запрошення від Міністра зв'язку ПАР Д.Пуле до участі у Міжнародній конференції з питань інформаційних та комунікаційних технологій (Africa ІСТ INDABA), яка відбудеться в м. Кейп-Таун у період з 4 по 7 червня ц.р.
Співорганізатором Конференції, яка проводитиметься Урядом ПАР, виступає Міжнародний союз електрозв'язку (ITU). У заході візьмуть участь глави урядів іноземних країн, міжнародних організацій, лідери та найбільші гравці на ринку інформаційної та комунікаційної індустрії, політики, бізнесмени.
Конференція пройде під гаслом «Connecting Africa to Development with ICTs» та включатиме наступні тематичні обговорення: найліпші моделі впровадження ІСТ інфраструктури для: розвитку Африки; стратегічні ініціативи для досягнення критичних мас населення у питанні розвитку людських ресурсів, які будуть використовуватись в економіці; механізми впровадження доступу населення до ІСТ з метою розвитку економіки та людства; стратегії забезпечення універсального доступу до технологій та їх реалізація спільно з приватним сектором економіки.
Africa ICT INDABA відкриває широкі можливості налагодження співпраці у галузі інформаційних технологій та зв'язку, участі у процесах розвитку цього напрямку на Африканському континенті.
На думку Посольства, активна присутність та участь українських представників у згаданому заході сприяли б розширенню економічного діалогу між Україною та ПАР та іншими країнами Африки, активізує роботу між бізнес-колами країн у вищезгаданій галузі. Крім того, встановлені контакти під час Конференції дадуть можливість в подальшому претендувати на участь у відповідних проектах, які реалізуються в Африці.
Більш детальну інформацію про Конференцію можна отримати на офіційній веб-сторінці: http://wwvv.ictindaba.com/2012/

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП